[Conan Exiles] Társ és csapat keresés

Az én bázisom kicsit minimalista de nekem elég :smiley:

Conan Exiles a humble bundle 12 dollarért

Valaki játszik xbox one -on, vagy ismer valakit aki igen, mert én nem találok senkit. :smiley:

Lenne kedve valakinek/valakiknek Connan Exiles Coop-ot tolni.

Sziasztok, Új vagyok a játékban és látom szerverek itt hirdetik magukat rendesen :slight_smile: Az angol megy, de azért szeretnék rendes társaságba megtanulni a játékot, az alapokat elsajátítottam már. Pc-n tolom.
Ezen a Endless PVP World​:crossed_swords szerveren játszik valaki? például ez az első amit felscrollolva megjelent :slight_smile:

A következő dolgokat figyeltem meg:

• Legalább két tucat magyar szerver üzemel, ami jóval több, mint amennyire szükség lenne.
  • Az átlagos játékosbázis a launch-hype lejártával szintén lecsökkent.
  • Pár kivétellel a szerverek legfeljebb 3-6 fős, de nem törzsvendég legénységre datálhatóak.
  • Továbbra is a legtöbben (lehet a fentebb említett dolgok miatt) inkább külföldi szerverekre vándorolnak.

+1 tapasztalat: Az elmúlt két évben két kezemen bőven meg tudtam számolni, hány kitartó Conan Exiles játékost láttam.

Az adminok, akiknél én is jelen voltam, szintén ezek miatt megszüntették a szerver üzemeltetését.
Úgy vélem a többi országgal ellentétben a Conan Exiles magyarországon hivatalosan is halott és amíg ennyi szerverre oszlanak szét az emberek, halott is marad.

Szia engem érdekelne csak nekem ps4-en van meg vagy az nem számit akkor is lehet csatlakozni?

Van még olyan aktív szerver ahol vannak magyarok?

Szia!

Hungarian Server

EU Stinkys Peephouse - on vagyunk páran…nemrég kezdtük de PVEC 10x szeró szóval jól haladunk.

Kreatív percek három: Az athéni akropolisból számkivetett területre átültetve.