TheVR Fórum

Corsair ML120 pro RGB hiba

Cső Srácok.
Most már egészen szét…sz az ideg, hátha itt tudjátok a választ. Rog Z390-F lap Corsair ML120 pro RGB-s házventik. Az első ventit megvettem, bekötöttem táp a tápra, RBG csati az RGB headerre. Forogni forog, RGB ledek szinte láthatatlanul pislognak. Oké, gondoltam szar a venti. Második ugyanilyen venti megrendel, berak, nem forog, RGB nem működik. Visszaküldöm, tényleg rosszat küldtek. Harmadik ugyenilyen venti megrendel, berak, kb. 2 percig világított rajta az RGB, majd mikor Aura sync-ben gondoltam beállítom a színt, a 2 oldalsó led és a felső, lekapcsolt, csak az alsó led világít a ventiben, az is csak fehéren képes. Most én vagyok a balfék, vagy a lap küldi el az RGB ledeket, vagy ezekhez külön vezérlő kell, vagy nem tudom mi van. Ha a header 12 voltja lenne több, véleményem szerint a lap többi részén is gond lenne a 12 volt-al. Vagy ezek a prémiumnak nevezett ventik ilyen silány minőségűek RGB ügyileg? Amúgy más ugyanilyen típusú lappal is próbáltam ugyanez a szitu. Rámértem a headerre 12 volt jön rajta. Esetleg ötlet? Próbálta Icue progival is, semmi.