Couch Game Party - Debrecen [VÉGE]

Sziasztok!

A TheVR Regionális Találkozó - LAN [VÉGE] kapcsán eszembe jutott egy hasonló mókát összehozni Debrecenben. Az alapötlet az, hogy az évek során egy halom helyi együttműködő játékot sikerült bezsebelnem, de nem akad kivel játszani.
Az utóbbi 2-3 évben szinte csak online multi/co-op játékokkal játszottam, de volt 1-2 alkalom amikor sikerült összeülni haverokkal, mondanom se kell sokkal másabb a hangulata egy ilyennek és ezt az élményt szeretném veletek megosztani.

A Debreceni találkozók helyszínéül szolgáló Sheldon’s nagy termében lenne bőven hely mindenre. A helyszínen van lehetőség Társasjátékozni és Konzolon játszani.

Az esemény

November 18. Szombat lenne a kitűzött dátum.
Sajnos a helyszínen nem tudnak PC-ket biztosítani ezért azt találtam ki, hogy 2-3 PC-t vinnénk, meg ha lehetőségünk van rá akkor 4 controller/PC és ezeken menne a játék. Természetesen mellette lehet Társasjátékozni és Ha valaki csak beszélgetni/ismerkedni akar és együtt eltölteni egy napot a kapu mindenki előtt nyitva áll.

Hamarosan összeírom milyen játékokra gondoltam, addig is ha valaki jön és vannak olyan játékai ami megfelel egy ilyen alkalomra (2-4 játékos de főleg a 4 játékos)

Itt jelezzétek kérlek ha érdekel a móka:

• Ott leszek
  • Talán el tudok menni
  • Nem megyek
  • Most nem érek rá, de érdekel a jövőben hasonló

0 egyedi szavazat

És az esemény másik fontos kérdése, hogy ki mit tud hozni? (Hozzászólásba írd meg hány controllert)

• Tudok vinni PC-t
  • Tudok vinni controllert
  • Tudok vinni konzolt (mert igazából azon is lehet játszani)
  • Csak magamat viszem :slight_smile:

0 egyedi szavazat

Bárkinek bármi kérdése van nyugodtan írjon, ez most csak egy gyorsan felvázolt gondoltat.

2 Likes

És amúgy volt egy ilyen is.

1 Like

Ezeket a játékokat tudom biztosítani:

• BattleBlock Theater
  • Bloody Trapland
  • Brawhalla
  • Broforce
  • Castle Crashers
  • The Expendabros
  • Gang Beasts
  • Magicka
  • Mortal Kombat Komplete Edition
  • Mortal Kombat X
  • Mount Your Friends
  • Overcooked
  • SpeedRunners
  • TowerFall Ascension
  • Trapper’s Delight
  • Worms W.M.D.

Én lehet nem tudok menni, családi rendezvény miatt. :confused: Pedig egy jó Worms az sose rossz :smiley:

1 Like

Ha lesz érdeklődés, akkor lesz még ilyen alkalom máskor is. :wink:
Azt nem vállalom hogy minden alkalommal hozok PC-t. De a controllert bármikor el tudom hozni :slight_smile:

Elég a gép vagy hozzak monitort is (egér és billentyű)? Elég nagy az a CM storm scout 2 Lan case! :smiley:
Mondjuk így belegondolva 140 KM-re lesz nekem a találka.
(tömeg közlekedéssel közlekedek nem kocsival)
Lehet a gép cipelés nem lenne okos döntés. Oké voltam már olyan állat hogy egy lanparty kedvért
(HL2 találkozó) elmentem Pestre teljes setup-al és az sincs közelebb…
Hmm… gondolkozok :smiley: Csak ne legyen eső mint akkor XD szerencsére a gépet rendesen be bugyoláltam anno…

ÁÁÁÁÁÁ Mért vannak fasza rendezvények ilyen messze??? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
Hogy belehessen tájolni Tiszaföldvári vagyok és ezt vállalom :smiley: (Vidéki suttyó #kappa)

1 Like

Ha ilyen felszereléssel érkezel akkor szerintem a helyi erők segítségével tudunk biztosítani fuvart befele és kifele is. De ezt majd az illetékesekkel kel egyeztetni.
Ha meg tudod oldani a monitort az jó, mert abból kevés lesz. Sőt gondolkozok azon hogy 2 monitor se ártana. Mert ha 4 fős játékokban gondolkozunk akkor elég közel kell ülni. KappaPride
Mekkora a monitorod? :joy:

22 col 16:10 kép arány

1 Like

Vaaaaagy van egy 81 cm 16:9 képarány de annak a szállítása már lehetetlen számomra :smiley:

1 Like

Én is gondoltam hogy ha nem vonattal megyek elviszem a 102 cm 16:9 tv-t. De azt még a többi lakóval is meg kell beszélnem :joy:

nekem saját és tv funkciója egyszer sem volt használva XD

1 Like

És elkészült a facebook esemény is, ahol ugyanezeket az információkat találjátok meg, ha valaki azt szívesebben használja, itt a lehetőség.
https://www.facebook.com/events/376486712799506/?ti=as

1 Like

a helyszínen nem tudnak PC-ket biztosítani

• nagyon szomorú hogy egy elvileg gamereknek szóló helyen nincs pc :frowning:

Elsősorban ez egy társasjátékos hely, és abból van választék.

Ne feledjétek, hogy ezen a hétvégén lesz az esemény! Várunk minden érdeklődőt szeretettel! :slight_smile:

Jó reggelt mindenkinek!
Ne feledjétek ma 10-től kezdünk és egész estig ott leszünk. Ha bárki kedvet kap akkor szívesen látjuk! :wink:

2 Likes

Köszi az infót. :slight_smile:
Ez meg zárható. :lock: