[Counter-Strike: Global Offensive] (CS:GO) Társ és csapat keresés

Steam nevem : vikingerik97! Aki akar velem játszani az vegyen fel!

CS:GO csapat keresés
CS Go
CSGO ujrakzedtem
counter-Strike Global offensive
Counter Strike Global Offensive

milyen gyakran játszasz?

sziasztok CSGO ban szeretnék normális társakra lelni
minden este 7 után vagyok elérhető illetve hétvégén egész nap.
elég volt a sok oroszból itt talán vannak értelmes
játékosok köszi mindenki :slight_smile: nevem: R1ch1

Hali, én is szívesen csatlakoznék, akár fun akár normál játékra :smiley: nevem BaKOnyi

hát majdnem minden nap!

Én nem tudok embert barátnak jelölni! a nevem steamon : vikingerik97

Én rég játszottam már de fun miatt is szívesen csatlakozok steam-en PlayerGuy-ként megtalálható vagyok

Sziasztok, most van egy kis idöm játszani, csapattársakat keresnék ha van kedved löni egy kicsit, irj . :slight_smile:
Steam: ✯Man.O_o.Hka✯™

Amelyik csapatnak kell esetleg ember CS GO kupára írjatok rám, mert kipróbálnám magam “just for fun” a kupán, de egy ideje (1.5 éve talán) nem CS GO-ztam már, de ha lenne csapat, a kupa idejére visszamennék, és gyakorolnék addig. :smiley:

CS-s hátterem: kb 1500 óra 1.6 és 460 óra CS GO, legjobb rangom DMG volt önállóan elérve. Kedvencem pályáim Dust 2 és Mirage.

TheVR kupára én is szívesen csatlakoznék egy csapathoz. Rankom sas volt, most kereszt kala mert nem játszottam egy ideje.

A továbbiakban ez lesz a Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) társ és csapat kereső topic.

“Fontos, hogy mindig legyél körültekintő! Ha szeretnél létrehozni egy új bejegyzést, akkor előbb keress rá, hogy hátha már valaki kérdezett hasonló ügyben. Csak miután teljesen biztos vagy abban, hogy nem indítasz egy ugyanolyan témát, mint amit valaki más előtted, akkor kezdj bele az új bejegyzés létrehozásába!”

(Részlet a Fórum szabályzatából)

Ezért megkérlek titeket, hogy új topic-ot ne hozzatok létre a továbbiakban erre a célra, inkább itt írjatok bejegyzést.

Multiplayer game-ről van szó, ha egy olyan topic-ba írtok, ahol már vannak páran, akkor gyorsabban rátaláltok egy társra. Ezért inkább egy topic legyen, ahol társat kerestek. Ez minden multiplayer game-re vonatkozik!

A megértéseteket köszönöm!
Jó játékot és további jó Fórumozást! :v:

Sziasztok!
CS:GO-ba társakat keressek , Competitive + Faceit.
Elérhető vagyok minden nap , hétvégén reggeltől estig , hétköznap 16:00 tól.
Ha valaki szeretne csatlakozni steamen felveheti velem a kapcsolatot , vagy akkár itt a forumon is.
Steam név: Cero

Sziasztok!

Mint sokan mások én is szeretnék rendes társakat játék során, az orosz/lengyel/török vonalból már elegem van. Jeleleg nova1-ben szerénykedem, szóval kb ilyen szinten érdekelnének társak. Akár lehetne csinálni valami csoportot steamen hogy ha valaki játszik egyből tudjunk invelni társakat.
A steam elérhetőségem: wzolee7, munkámból kifolyólag változó mikor tudok lenni, de ha összegyűlünk páran lehetne egyeztetni állandó időpontról.

Sziasztok!

4 fős CSGO-t nemrég újrakezdő baráti társaság keres egy 5. csapattagot. Szeretnénk nevezni a V4Futuresports Festival online selejtezőjére, ehhez lenne szükségünk, egy minimum MGE ranggal rendelkező játékosra aki értelmes, kellemes személyiségű, elégséges intelligenciával rendelkezik, nem ragel. 23-26 évesek vagyunk ha ez számít valakinek, nem harapunk, minket csak szeretni lehet! :smiley:

én nagyon szívesen mennék… sajnos egy költözés miatt elveszettük a net szolgáltatást… most pedig egy hulladék netem van, bár az mge szint még így is megvan hogy 70-150ms pingem van xd… én inkább azt mondom hogy ha szüksége van valakinek egy plusz beugróra akkor vegyenek fel (egy steames topicban ott a fiókom)

Udv,

Csapatot keresek mint sokan masok.

Rolam 26 vagyok sok csapatot meg jartam sajnos mind elneptelenedett.

Nem mm-ek igy csak sas a jelenlegi szintem.

Inkabb faceit premium s eseat reszesitem elonyben.

Lurker poziciot erzem magamhoz a leg kozelebb.

Ha meg aktualis a tgf akkor szivesen vennem a bejelolest.

sziasztok csog ba szeretnék normális emberekkel játszani a nap nagy részében elérhető vagyok ha szeretnél játszani velem kérlek jelölj be
steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169562204/

sziasztok csog ba szeretnék normális emberekkel játszani a nap nagy részében elérhető vagyok ha szeretnél játszani velem kérlek jelölj be
steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198169562204/

sziasztok csapatot keresek
silver elite master és nova 1 között ingázok
steam nevem: mateka97

Sziasztok valakinek van kedve esetleg játszani egy kis CS.-t? :slight_smile: