CPU hűtő rgb villogás probléma

Sziasztok! Vadonatúj gépemen a processzor hűtő rgb világítása olyan, mintha folyamatosan újraindulna. Elsötétül, majd az világítás újraindul. A hűtő Aerocool Cylon 4. Amikor csak fut a gép, túlnyomó részben csak akkor csinálja ezt, de amikor pl. játszok akkor nem. Mi lehet a probléma? Tanácstalan vagyok…

Szia, ez szerintem csak beállítás kérdése. Keress rá hogy van e hozzá driver, ha nincs akkor a mobo driverének érdemes utána menni.

4 kedvelés

Nincs hozzá driver, az alaplap drivere pedig nem adja ki, mert eleve az alaplap nem támogatja az ilyen rgbs cuccokat. De akkor mégis mit csináljak?

Akkor mivel keltetted életre az rgbt?
Az magától nem kap delejt.
Egy részletes alkatrészlistát kérnénk az utolsó csavarig.
Alaplap
Hűtő
Táp
Stb

4 kedvelés

A default rgb világítás a cpu fan csatlakoztatás után megy (ismereteim szerint).

Alaplap: gigabyte h410m h v3
Hűtő: Aerocool Cylon 4
Táp: Aerocool 600w
Proci: i5 10400f
Videok.: Rtx 3060 (eagle)
Ház: Aerocool Ore Tempered Glass
Valami 480gb m.2es ssd, meg 2tb hdd.

Ez igaz, de ott FOLYAMATOSAN kellene világítania.

Mivel gondolom a lapcsre nem játszik (irodai lap lévén nem ajánlotuk volna megvenni sem).
Egy olcsó rgbvezérlőt csapj a gépbe és az intézi a világítást.

4 kedvelés

Más mód nincs?

@P_D_1 leírta az opciókat.
Lapcsere belefér?

2 kedvelés

Most vettem újat, hogy férne bele?

Arról mi nem tehetünk, hogy kérdés nélkül beleugrottál a :poop:

1 veszel rgb lapot
2 veszel egy rgb vezérlőt
3 beletörődsz, hogy villog
4 veszel egy nem rgb ventit, ami ugyanannyi, mint a vezérlő.

Ne hőbörögj, mert te bsztad el. Mi segíteni akarunk

3 kedvelés

5̶,̶ ̶h̶a̶ ̶n̶e̶m̶ ̶f̶o̶n̶t̶o̶s̶ ̶a̶z̶ ̶r̶g̶b̶ ̶a̶k̶k̶o̶r̶ ̶c̶s̶a̶k̶ ̶n̶e̶ ̶d̶u̶g̶d̶ ̶b̶e̶ ̶o̶s̶z̶t̶ ̶j̶ó̶v̶a̶n̶.

Ja hogy nincs rgb a lapon, csak a pwm csatival együtt világít. Ok, összeraktam :smiley:

2 kedvelés

Szia! Nincs más mód, csak amiket @P_D_1 is felsorolt. :confused:

2 kedvelés

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.