TheVR Fórum

CPU Peak

Most frissítettem a rendszert (win7, crack-elt) és mikor megjelenik valami fullscreen-es program, lényegében bármi (cs:go, administrator permission) az egész rendszer lefagy vagy 2-3 percre, de amúgy jól, belassulás nélkül fut a rendszer.
Specs: i3 6100 3.7 ghz, gtx 1050ti
Mikor megnyitom a task manager-t, a CPU usage-nél egy borzalamas ugrást látok mindig, szóval a procinak van baja. Remélem tudtok segíteni, mert nagyon rossz. Tegnap több, mint fél órám ment el azzal, hogy 2-szer megnyitottam és 1-szer becsuktam a cs:go-t.

Veszel párszáz forintért egy Win 10 kulcsot, a telepítőt meg leszeded a Microsoft oldaláról, és valószínűleg meg is oldódik a gondod.

Crackelt, régi (már nem támogatott) Windowssal nem kell csodálkozni ha gondok vannak.

2 Likes

Tudom, hogy van viszonylag olcsón venni win10-et. Sok helyen olvastam az újratelepítést. Öszintén bevallom, azért nem akarom újratelepíteni most, mert egy csomó minden rajta van, meg lassan upgrade-elem a gépet és mondvan, majd akkor megcsinálom. Ha csak ezt tehetem, akkor köszi a segítségért. :slight_smile: