Crash Bandicoot ps4

Mostanában lesz majd egy ps4 remasteredje az első 3 crash bandicoot játéknak. Lehetne belőle stream? Szerintem nagyon szórakoztató lenne.

Pistiék nem játszottak a szériával, ezért nem hiszem hogy lesz. De ha tévedek annak csak örülni tudok :slight_smile:

Imádtam azt a játékot :slight_smile:

Erre én is kiváncsi lennék, ahogy Pisti nyomja :smile:

Ki hinné hogy csak örülni tudnál ???
A profilképed beárult , mellesleg a kedvencem a Crash Bandicoot :Warped volt !
Ezer meg egyszer kijátszottam már !!!
#CrashBandicootForever

Azt mondták a srácok korábban, hogy lesz belőle videó vagy stream. A kettő közül nem tudom melyik pontosan.
De Pisti biztos mondta, hogy lesz belőle tartalom, erre határozottan emlékszem. Ha esetleg ide benéz, akkor lehet meg is erősíti ezt.

Köszönőm @originsoulz , ez nagyon jó hír. Várom hogy lássam Pistit azzal játszatni amin felnőttem.

Nos ?
@thereal_thevr_pisti

Kövezzetek meg… de az Uncharted-ben játszott minigame-et belőle nem?
Mikor a mosogatásért ment a meccs.

Szerintem ha meg akarjátok Pistit kérdezni, akkor nem feltétlenül ez a leggyorsabb felület erre. Február 7.-én volt utoljára aktív. :slight_smile:
HH alatt meg tudjátok kérdezni, hogy van-e tervezve a játék. Most nem kicsit leterheltek.

@fatbee28: Igen, de szerette volna kipróbálni Pisti a remake-et is. Az biztos hogy fel kell kötnie a gatyát, mert a visszajelzések alapján elég nehéz… igazából olyan, mint a régi Crash. :smiley:

Ezért mondom. Dereng valami a témáról.

Július 10-én jelenik meg PC-re is szülinapi ajándéknak legjobb - Az aki játszott az összes eddigi résszel, pontosan tudja mit érzek. az hogy abból a játékból jön ki PC-re amin én felnőttem még ha csak remake is tökéletes*-* :smiley:

Én most kezdtem el… múltkor a PS Plusnak köszönhetően valami 5000Ft körül volt a játék…

De attól függetlenül a srácok is játszhatnának vele… mindig jó nézni ahogy játszanak… tök mindegy mivel.