Crash, Rx570 kifagy

Sziasztok! MSI RX570 8gb armor
Valakinek valami ötlet mi lehet a baj?
Lefagy így, kép elsötétül, visszajön, netről lecsatlakozik(?!)
Másfél éves a kártya régebben is előfordult, hogy csinált ilyet aztán egy éve kb nem csinálta.
Wallpaper enginet használom most újra kezdte lehet azért jött elő, de egyébként játék közben semmi baja tök jól működik, ott sose volt vele baj.
De pl egy időben ha videót néztem akár VLC akár winplayer akkor is előjött.
Szóval lényeg a lényegben, ha “kis” stressz éri elő jöhet de nagy dolognál nem, ezért nem gondolnám, hogy rossz a kártya.
Lehet hogy valamit az amd progiban kellene állítani ?
Van még rá gyártói gari de elsőkörben hátha nem vele van a baj és meglehet oldani.
Előre is köszönöm a segítséget, hátha tud valaki megoldást. :grin:

Ui.: Lehet, hogy ez lehet a megoldás ?

A leírás eléggé hasonló az én problémámhoz.

A jelenség alapján gyanúsan nem szoftveres probléma lesz, de egy DDU sosem árt.
Emellett még lehet szórakozni vBIOS flasheléssel.

Pro tip: Érdemes minnél hamarabb élni a garanciával, mert ha egyszer lejár, az a pénztárcádnak fog fájni.

2 kedvelés

Ahogy @RozvM is mondta, ha még van gari, rögtön vidd be. Nem driver hibának tűnik szerintem sem, de ha DDU-val gyalulsz, utána 2019 december előtti drivert próbálj, újabbat ne.

3 kedvelés

Már akkor az előttem is javasolt garanciáztatás kellett volna.

3 kedvelés

Csatlakoznék az előttem szólókhoz, mivel szép egyen minta, így 90% hogy döglődő memória chip.
Ha van rá gararancia, akkor a fotót mellékelve tessék kapcsolatba lépni az céggel ahol vásároltad.

1 kedvelés

Köszönöm a válaszokat, felvettem a kapcsolatot a céggel. 12+24ho gari van rá
A 24 hó az gondolom már csak gyártói gari és a bolt nem tud vele mit csinálni jól gondolom?

van hogy a bolt intézi a gyártóit is, meg kell kérdezni.

1 kedvelés

Mindegy mert a bolt küldi a disztribútor felé, az meg küldi ki tovább Lengyelországba. Az a legközelebbi MSI RMA központ. Aztán hogy ők tovább küldik-e Taiwan felé, az meg kérdés.

MSI EMEA Customer Care Center (MSI Polska Sp. z o.o.)
City: Bielany Wrocławskie
Address: ProLogis Park Wrocław, Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie, Poland
E-Mail: emea.dcc-rma.erc@msi.com
Working Hours : 8:00-16:00 local time

3 kedvelés

Ah értem :smile: akkor nem mostanában lesz ebből bármi is

Attól függ, ha jó ütemben fogod ki és adnak másik zsugát stb, akkor <1 hét. Ha nem akkor 1 hónap a turn over.