Crc hiba a vinyónál

Sziasztok sracok, olyan problemam van hogy új gepemet most raktam össze es az uj wd vinyót nem látja a rendszer, lemezkezeloben probaltam volna neki betűjelet adni de azt sem engedi, inicializalni akarja de akkor meg crc hibával kidob, mi lehet a gáz?

Fúúúú Basszus. Fordítok:

Sziasztok srácok!
Olyan problémám van, hogy az új gépemet most raktam össze és a wd vinyót nem látja a rendszer.
Lemezkezelőben próbáltam volna neki betűjelet adni, de azt sem engedi.
Inicializálni akarja, de akkor meg crc hibával kidob.
Mi lehet a gáz?

Boccs mindenki mástól.
Ezek az olvashatatlan izék mostanában kikészítenek.
A kérdező tisztelje már meg áttekinthetőséggel a válaszolót. A többit már elengedi az ember. Vagy mai divattal: el engedi (-.-)

1 Like

ennyi leírásbó megoldás
https://pcforum.hu/tarsalgo/127746/windows-alatt-lemez-inicializalasa-adathiba-crc?no=7#e7
Vagyis cseréltesd ki.

@P_D_1 Téged lehet.
@zsombor97 A legegyszerübb amit tehetsz hogy beviszed az egész gépet hogy nézzék meg mi lehet a hiba.Vagy csak a westerndigital merevlemezt és kérsz egy garanciás cserét rá.Még jó hogy wd-t vettél mert ők valósznübb hogy könnyebben cserélik.A másikra vigyáz,ha kicserélték hogy ne rázkodjon és ne ütödjön meg amig haza viszed,a legjobb az, ha fogsz egy hátizsákot ás abba teszed biztos ami biztos alapon.

HOGY ELÉ VESSZZŐ!!

hazaviszed !!!

A többit inkább nem is emelem ki.

Köszönöm szépen a segítséget, apropó a nyelvészprofesszornak… Az nem “leírásbó” hanem “leírásból” már persze ha bele köthetek az engedelmével

Puff neki. Nálam egy véletlen karakterhiba.
De neked szánom a tanáraid. Nem kicsit. Nagyon.

Én m meg irígylem azt a sok idődet, hogy ilyenre fordítod az energiádat, de mindenkit más tesz boldoggá igy nem haragszom érte élvezkedj csak🙂

:slight_smile: Van még valami amit nem vettél észre?

Majd írd meg kérlek mi lett a vége.Már írtam itt egybként máshol is, hogy egy eladó mondta,például a toshiba és a wd között van egy jókora külömbség ami a garanciát illeti, a toshiba például a saját hibáját is nehezen ismeri el,de westerndigital viszont ebben is rugalmasabb.Remélem nagyobb gond nem lesz.

Vettem egy másik vinyót ugyanilyen wd t és azzal se ment, jól fel is baszott, aztan addig keresgéltem meg minden hogy azon gondolkoztam hogy mi van ha maga a windows nem ismeri fel ezert automatikus win frissitest szedtem le, egy csomót, es láss csodát jo lett, nem hardver hiba volt, kár volt venni még egy vinyót