TheVR Fórum

CSGO VAC szétkapcsolás

Sziasztok!

A napokban szerettem volna visszatérni egy kicsit a CS-hez és meccs kellős közepén a képen látható hibaüzenettel kidob a főmenübe. Próbáltam a steam tanácsait követni de mire újraindítom, ellenőrzöm a fájlokat, stb., addigra szétkapcsol és eltiltást kapok! Újra telepítettem a játékot de ez sem oldotta meg. Természetesen semmilyen szoftvert nem használok, megvetem az ilyesmit! R5 2600, GTX 1660, 16GB RAM, AORUS B450. Hőmérséklet 65 fok plafon.
Esetleg másnál fordult elő ilyen?

Előre is köszönöm a segítséget!

Mi fut a háttérben miközben játszol? (nem csalásra gondolok, OBS, Discord, valami RGB-t kezelő program, stb.)

az obs ma dobta fel a frissítést, ha leszedted simán lehet hogy cheatnek érzékeli a játék.

Konkrétan semmi! A HWmonitort vagy Afterburnert szoktam, hogy csekkoljam a hőfokokat, de már azt sem. Tegnap olvastam legendákat, hogy volt akinak a Vanguard csinált ilyet, miután kikapcsolta megszűnt a gond.
De ha így van miért a meccs közepén jut eszébe, hogy nem tetszik neki valami? Most már egy hetes eltiltásom van, ha még egyet benyelek nem is tudom mi lesz. Évente ha kétszer ragequitezek, soha nem kerültem ilyen helyzetbe.

Hát, nyomd ki a Vanguardot is, hátha, egyébként meg Steam support, jobb ötletem most nincs.