Custom vízhűtés épités gigabyte rtx 2070 hez!

hol találok gpu blockot ehhez a kártyához? : https://www.arukereso.hu/videokartya-c3142/gigabyte/geforce-rtx2070-gaming-oc-gv-n2070gaming-oc-8gc-p434858382/

Eddig csak rövidebbeket találtam!

Off: Minek? Custom vizet csak a top end kártyára és cpura van értelme kiépíteni, ha még azt is maxra akarod húzni, egyébként csak egy marha kockázatos pénzégetés.

Ezt keresed? Mert ha igen, akkor google 1. találat.

https://www.corsair.com/us/en/Categories/Products/Custom-Cooling/Blocks/GPU-Blocks/Hydro-X-Series-XG7-RGB-20-SERIES-GPU-Water-Block-(2070-FE)/p/CX-9020008-WW

Szerintem sincs az ég világon semmi értelme, de más meg elpókerezi a pénzét, szóval hajrá.

Ez Founders Edition-re van…(azért az FE)…

De ahogy @meteoric87 is írta miért akarnál custom vizet egy 2070-re? Abból a pénzből inkább add el a 2070-et kijön egy 2080Ti és még marad is :slight_smile:

játék allat 75% fentivel alig marad 80 fok alat!

miért kockázatos?

Akkor ott más gond lesz.

Gépház milyen? Szellőzése megfelelő? Szobában mennyi a hőmérséklet?

a ház egy deepcool kondamen vagy valami ilyesmi!

Önts vizet bármilyen elektromos eszközre… Nem épp jóbarátok. Egy tömítés szivárog, dobhatsz kukába mindent ami vizet kap. Ezért érdemes ezt profikra bízni. Viszont nem is tudom van e itthon egyáltalán aki profi szinten épít egyedi vízhűtést, ha van is, csak az alkatrész ár több százezerre rúghat + munkadíj.

persze nem én épitetem volna!

Inkább vegyél egy rendes házat kezdésnek.

most pl hogy hátérbe megy a játék (menü) 78 fokos 65%ventivel!

tudom poop ház de nemrég vettem! XD sajnos

Semmi baja nem lesz, bár kezd kicsit meleg lenni.

Én is azt mondanám, vegyél egy normális, jól szellőző házat, megfelelő ventikkel. Ez a deepcool ház elég low budget.

esetleg undervoltolni lehet a kártyát?

Mit takar a nemrég? Két héten belül vagy?
Amennyibe kerülne egy custom víz abból elég szép házat lehet venni ezt meg használt virág tartónak.

Ui.: Ha kidobod az elejéből a hdd csúszkáit akkor sokat javíthatsz a dolgokon.

kb 3 honap

Van valami más módszer hogy ne legyen meleg?

na ezt megprobálom thX

csak az ssd helyek vehetők ki. Volt ilyenem. Ritka sz…r.
Nehezen szerelhető (hátul kb 0 hely a kábelnek és az alsó venti előről kb a rekeszeket hűti.