Custom vízhűtés épités gigabyte rtx 2070 hez!

Ne alt tabolj, futtasd ablakban, mellette legyen megnyitva MSI Afterburner, és ott nézd az órajeleket.

nem alt tabolok de akor miért lesz magasabb az orajel?

Ott szerintem is máslessz a probléma. A Gigabyte GPU-knak van az egyik legjobb custom coolerjük alapnól :stuck_out_tongue:

Nekem a 1080Ti Xtreme még az O11 Dynamic-ban sem megy 70°C NAGYONMAX 75°C fölé…

15perce fut a funmark 79 fokos a gpu 65%fentivel ugy hogy le van véve a hátlap!

nekem se volt még bajom gigával gtx 1050ti m 60 fokos játék közben ugy hogy oczva van (másik gép)

Szóval egy Ferrari tö bet eszik mint egy Trabant…meglepő :smile:

Amúgy a gyári “OC”-n kívül te még húztad e? Honnan van a Driver amit felraktál?

igen én huztam még! msi afterel!

160core
1000dram

és stabil!

Stabil csak melegszik… Próbáltad alapon tesztelni? Plussz szükséged is van az OC-re vagy csak a “szebb tesztértékek” hajtanak?

Milyen felbontáson játszol milyen CPU-val? És hány %-on pörög a GPU ha nincs OC-zve?

Baszki, kezdhetted volna ezzel…

Ha húzod, jóhogy jobban melegszik, mint az alap órajeleken.

az egy másik kártya ! ezt nem octam!

ez nincs oczva!

Ember, szedd már össze a mondanivalódat. Össze-vissza beszélsz, tagolatlanul, egy csomó helyesírási hibával. Ráadásul mondatonként új hozzászólást csinálsz.

Oh the irony :smiley: bocs , bocs , már vártam mikor ír valaki :slight_smile:

Persze, ilyenkor automatikusan nem csinál semmit az autocorrect :smiley:

Amúgy szoktak adni külön a ventik kezelésére szoftvert a kártya gyártók, lehet szarul van beállítva.

Külön program a ventikhez? Mire gondolsz? A legtöbb gyártónak a GPU vezérlő szoftvere kezeli a ventiket is, pl MSI Afterburner és hasonlók.

Ezzel a programmal személyre lehet szabni hány foknál mennyire pörögjön, ha úgy van beállítva be se kapcsolnak a ventik, hogy halk legyen.
Gigabyt-nál nem tudom van-e ilyen.
https://www.asus.com/us/site/graphics-cards/gpu-tweak-ii/

Igen, de ez sem a ventikhez külön program, hanem pont mint az Afterburner, egy általános videokártya OC/tweak progi.

Azt hittem olyanra gondolsz ami kizárólag a ventikhez van.

Be van állittva!

De mi?

Vedd le az OC-t, a kártya menjen a gyári órajelén.

Ventit hagyd auton, vagy állítsd be 65-70% környékére (az auto is kb annyin tartja).

Nézd meg a hőmérsékletet.