TheVR Fórum

Cyberpunk 2077

Ninjon napot! :slight_smile:
Mit gondoltok Cyberpunk 2077-ről? Teóriák, elvárások, feltételezések…
Legfrissebb hírek egy helyen! :smile:
Itt egy nagyon jó yt csatorna (LastKnownMeal) infókkal és teóriákkal a játékban kapcsolatban, amúgy Witcherről is…
C 2077 lejátszási lista:

:wink:

13 Likes

Szerintem nagyot fog ütni, meg ez a csapat nem ad majd a Witcher 3 alá, épp ezért nem hiszem hogy idén jelenne meg. Alapból jóval nagyobb területet/mapot kap mint a Witcher 3. Nem igazán sok tudnivaló van még róla, meg ezekből a videókból se derül ki sok. Amúgy simán top1 sci-fi játék lesz.

5 Likes

Keresnek még fizikai engine fejlesztőket. A CPR megmásfélszerezi a fejlesztői számát.
Elképesztően várom! Igazi instabuy lesz számomra.
A Witcher sorozat azon játékok között van ami a legmélyebb benyonást keltette nálam. Imádtam mindhárom részt.
Rendkívül igényes fejlesztői gárda a CD Project Red. Eredeti ötletekkel, új gondolkodásmóddal. Ők jelenthetik a vérfrissítés kezdetét ebben az elkurvult játékiparban úgy gondolom. :slight_smile:

6 Likes

Előttem szólót tudom idézni, igen ehhez a játékhoz még mindig keresnek dizájnereket. Ez a játék nemhogy jövőre de szerintem csak 2019-re jelenik meg. Hiszen ismerjük a CD Projekt Red-t. A The Witcher 3-t is azért adták ki később mint ahogy tervezték mert inkább csiszoltak rajta, hogy tökéletes legyen, és az is lett.Az idei E3-on talán lesz valami rövid trailer de az se biztos. Egyébként nálam is instabuy lesz és remélem lesz magyar lokalizáció. Magáról a játékról meg annyit,hogy rendelkezzen a The Witcher 1 hangulatával, környezetével és zenei világával. A sztori mód legyen olyan jól kidolgozva mint a Witcher második része, és végül az egész játék legyen olyan egységes mint a harmadik rész.

9 Likes

http://en.cdprojektred.com/jobs/senior-graphics-programmer-2/
Ez teljesen friss álláshirdetés. Amúgy cefet elvárások vannak. Bárcsak kicsit is esélyes lehetnék. 6 év tapasztalat AAA-s címek fejlesztésében. Ez már önmagában ritka. De nyilván alap dolognak számít több végrehajtási szálon programozni CPU és GPU architektúrákra.
Cserébe a cég áll csaknem 1 hónap fizetett nyaralást és megtanít lengyelül.
Néztem pár képet a CPR irodáiról. Fúú. Álmodozom… :slight_smile:

3 Likes

Hát igen!
Ha játékfejlesztő lennék vagy a szakmában dolgoznék akkor biztosan a CDR-hez mennék. Szerintem a legjobbak a szakmában.

2 Likes

Az eddigi összes info és pletyka róla, közel egy órás összefogaló, YongYea által. Neki mellesleg Mass Effectel és Death Strandinggel is vannak jó videói.

2 Likes

Megvan nektek az a jelenet a Witcher 3-ban mikor Ciri elmeséli a Cyberpunk 2077-es álmát Geraltnak? :smiley:
Hirtelen csak angolul találtam meg.

5 Likes

Dá, és spoiler alert! :wink:
Ja és NEM ÁLOM!!!
Kajak, eskü!!
Ő tud utazni világok között.
Én meg úgyis megtalálom Cyberpunkban. :smirk:

3 Likes

Na jól van @dedi222 ne paráztassá már!
Agyfszt hozod rám, hogy lehet hogy hirtelen épp pont most ez a következő videója??! :smile: :boom:

2 Likes

XDXDXD
Düm Düm Dűűűmmm!!! :smiley:

1 Like

Jó kis videó, köszi. Így még jobban várom a játékot, remélem lesz valami az E3-on a játékról.

1 Like

beep

Állitólag ‘a lengyel GRYOnline értesülései szerint a játék minimum egy trailer formájában szerepet kap az E3 során, illetve várhatóan megmutatják az újságíróknak zárt ajtók mögött a játszható változatot’
Hájp hájp hájp aaaa KELL!! Most már tényleg özelebb van!!:drooling_face:Kitartás, mindjárt legalább láthatjuk!! Talán… :nerd:

1 Like

igen, pont en is olvastam redditet, hype :smiley:

2 Likes

Csak ne WatchDogs2- stílusa legyen a dolognak. Kész vagy a répagatyás kemény csávóktól :smiley:

Hasonlóan nagy Cyberpunk 2077 rajongónak tűnsz, mint amekkorának én tartom magam. A hideg ráz a gondolattól, hogy Ciri elbeszélése alapján, hogy akár találkozhatunk is vele a Cyberpunk-ban, ha más nem, apró easter eggként.
Annyira, de annyira várom a játékot, hogy megfogadtam, ez lesz az első amit életemben előrendelek!
A Witcher 3-mal mai napig játszom, már kétszer végigvittem és egyszerűen hatalmas hangulatot közvetít a CDPR által megelevenített univerzum!

1 Like

Hiba!
Ne csak a 3-mal játsszál. Ott az 1 és a 2. Mind a három részt rengetegszer végigvittem és mind máig mondhatom, hogy, számomra, az első résznek van a legjobb hangulata. Erre rátesz még a világ legjobb szinkronja :smiley:

1 Like

Mi a hiba? :slight_smile:
És miből gondolod, hogy az első kettőt nem vittem végig? Rossz emberismerő vagy. :stuck_out_tongue: Bár az 1 szinkronja elég rossz volt… A hangulat tényleg nem hiányzott. :slight_smile:

1 Like

Akkor szorry :frowning: Csak sokan elfelejtik az első kettő részt

2 Likes