DALL·E 2 - AI képgenerálás

Sziasztok!

A mai (#1261 - Twitch) HH-ban volt szó az AI segítségével generált képekről.

Idő közben, megtaláltam ezt a toolt (DALL·E 2), ami jelenleg zárt béta verzióban működik. Bár beregisztráltam a waitlist-re, de azt olvastam, hogy valami 3-4 hónapot kell várnom mire bejutok.

===========================================

Van-e köztetek olyan, aki rendelkezik ilyen fiókkal?

Lenne pár kérdésem a tool-al és a tapasztalatokkal kapcsolatban.

Előre is köszi szépen a válaszokat! :pray:t2:

1 Like

Jelen, bár nem sokat használom.

S mik a tapasztalataid így elsőre? Mennyire egyszerű a használata? Discord-on fent vagy esetleg?

Tegan este bele ástam kicsit magam, és egész sokat olvastam a témáról. Egészen összetett a dolog, de nagyon érdekes dolgokat lehet létrehozni a magfelelő keresési szavakkal.

Viszonylag gyors, azonban nem találom annyira testreszabhatónak, mint mondjuk a Midjourney-t. (Upscaling, finomhangolások környezeti változókkal, felbontás, képarány, stb…)
Az viszont egyértelmű, hogy a mininél a 2 sokkal jobb.
Kreativitás és pontosság terén inkább a DALL·E 2-re szavaznék.

Amire még nem jöttem rá, hogy hétköznapi használatban mikor hasznosak ezek az eszközök. :smiley:

Rendelkezem Discord profillal, ha arra gondolsz.

a horse, digital art, steampunk

Midjourney

DALL·E 2

someone gazing at Mount Everest, photobashing

Midjourney

DALL·E 2

An astronaut playing football on the Moon.

Midjourney

DALL·E 2

Students learning in the classroom, anime style

Midjourney

DALL·E 2

4 Likes

Hát, szerintem hétköznapi használatra, talán fel tudja váltani a stock képeket… de amúgy nem tudom. Agyaltam rajta én is, de engem csak az fitt el, hogy mennyire menő képeket tud készíteni.

Köszi szépen a képeket!

Idő közben, beengedtek és elkezdtem garázdálkodni. :heart_eyes:

UI: Ne haragudj, hogy nem írtam… eskü nem vagyok bunkó. Csak elfelejtettem, hogy posztoltam a fórumra és nem néztem.

2 Likes

This topic was automatically closed 8 hours after the last reply. New replies are no longer allowed.