DAP - portable audio player-t keresek

Hello,

Zene hallgatáshoz keresnék lejátszót.
Utcára, munkába…stb
40-50000 -et szánnék rá.
Számomra mind ismeretlen.

Öhm, lehet buta vagyok, de szerintem ezeknek a 21.szazadban semmi értelme. :smiley:
Miért nem veszel inkább egy jobb telefont, valami jobb beépített dac -kal, vagy a jelenlegihez egy külső dac -ot és kész?

1 Like

Sőtt.
Bármilyen telefonba, amibe lehet, egy nagyobb sdkari, meg egy jobb fülhallgató (ha mindenáron hordozott zene kell)

Mert a telefonokat nem zene hallgatásra tervezték.
Először is a méret, hang minőség, beépített erősítő, akksi idő.
Flagship telóm van, de sose hallgatók róla zenét…akksi.
Külön venni egy telót ezért… ugyanazért az árért sokkal jobb minőségű DAP -t lehet venni.
Pláne ha jó Fejhallgató /nem fülhallgató, az nem minőségi/ , akkor mindenképpen DAP, sokkal sokkal jobb a minősége mint egy telefonnak.

Nem tudom, hogy milyen telód van, de tökéletesen alkalmas zenehallgatásra, legalábbis ha flagship, akkor pláne. (Általában)
Nem kell külön venni telót, se dap -t, mert hülyeség. Ha annyira nem vagy megelégedve vele, akkor vegyél egy külső dac -ot, pl.: Ztella, AQ Dragonfly cobalt/red, stb. Stb…

1 Like

no offense, de nem tudom hány órát akarsz egy nap zenét hallgatni, de bármelyik épkézláb telefon lenyom neked sok órát szignifikáns akku merülés nélkül… ha mellé csapsz egy külső akkut akkor pláne. Ez olcsóbb és ésszerübb, mint még egy telefont tartani :slight_smile: A másik, nem tudom milyen fülessel/fejessel akarod hallgatni, de ezeknek a jelentős része szerintem alkalmatlan arra, hogy érdembeli minőséget találj a különféle eszközök között, főleg ha menet közben akarod hallgatni.

1 Like

A telefon merül, nincs rajta hely, 2sim van benne így nem bővíthető, tehát teló kizárva.
Nem azt akartam megtudni, hogy játszak le telefonon zenét, és hordjak hozzá töltőt, meg dac-ot, meg egy studiót is.
DAP -ot szeretnék.