Dark Souls 3 kezdés, online co-op kérdés

Carthusban a nagy kardos ellenfelek szoktak nagyon ritkán dobni ^^ Ha van haverod, akkor használjatok jelszót az egyik bonfire körül, te rakj le Red Sign Soapstone-nal jelet (persze a Mound-Makers covenant legyen fent) ő meg hívjon meg majd hagyja, hogy megöld. Így kb. 10 perc alatt össze lehet szedni.
A covenant dolgok farmolása hírhedten lassan folyamat :frowning: Esetleg azt lehet megnézni, hogy a Pontiff utáni szakaszon szoktak szervezni emberek fight clubot, ott esetleg lehet érdemes próbálkozni. Én mindig offline vagyok (nincs ps±om :sob: ) így ezt a részt nem igazán ismerem. ._.

A fegyverek közül ha jól tudom, bármit dobhatnak, de csak max olyan upgrade-del, amilyen neked is van, illetve ha nincs meg a dlc, akkor dlc fegyvert nem.

A Pale Tongue még ott kell, hogy legyen az inventoryban, Leonhard nem kéne, hogy elvegye. Csak annyi a kapcsolata vele, hogy csak akkor jelenik meg másodszor és ad kulcsot, ha van egy az inventoryban (dobozban nem lehet). A Tools oldal alján érdemes keresni. ^^

ja akkor lehet megvan, azt nem figyeltem, azt hittem h el is vette :smiley: egyebkent csak a Red Sign Soapstoneal lehet invadelni? vagy azzal az itemel is amit Leohnard questjevel kaptam? Mert egy ideig ugye a Soapstonet nem tudom megszerezni meg

es koszonom ujra a segitseget :smiley: egyebkent az aki ledobja az itemet, annak onnantol annyi? nincs tobbe az itemje? amugy most neztem h az Uchiagatananak is van bleed sebzese, akkor arra is lehet buildelni akar? mert az mar most megvan

UI: bar az item lenyegtelen abbol a szempontbol h nem dobatlm le massal, nekem az teljesen elveszi a varazsat ha nem en szereztem meg :smiley:

amugy te hanyszor nyomtad vegig, vagy hany orad van benne, hogy igy tudsz mindent :smiley: ?

Ha jól tudom, akkor a Leonhard által kapott itemre (Cracked Red Eye Orb, később sima Red Eye Orb) nem vonatkozik a jelszavas invadelés, de egyébként nyugodtan használd azt ^^ Ebben az esetben a játék csak úgy bedob valakihez (persze a level és weapon upgrade határokra figyelve), aki nem biztos, hogy örül majd neked :smiley: Arra is számíts, hogy lehet, hogy sokan lesznek a másik játékos világában, a DS gyakran előnyben részesíti azokat a játékosokat, akiknél legalább egy friendly phantom már van ^^

Ledobásnál arra gondolok, amikor az inventoryban egy itemnél a “Leave” opciót választja valaki. Ilyenkor a lába elé kerül egy kis csomagba, amit bárki felvehet ^^ (A discard törli a cuccot, azt semmiképp se javaslom, nem is értem, minek van a játékban)

Persze, értem ^^ Jó lesz az még ng±ban :smiley:

Nagyon sokszor. :smiley: Ez a kedvencem és már több játékost vezettem végig rajta, most is épp egynek segítek ^^

@Xeno @sirknight132 Helyzetjelentés: (kép is van, biztos ami biztos :D)

Most végeztem a 3. Bossal csak + megöltem a Dancert az 50.000 Soul miatt, és megszereztem a Bloodlustot, amihez megszereztem annyi követ, hogy +3-asra feltudjam húzni. Vigoromat egyenlpőre 20-on hagytam, Enduranceot pedig 14-en, mert kb +5 öt kéne rajta fejlesszek, hogy egyel többet tudjak ütni. Dexterityt 40-en hagyom egyenlőre, és most a Luckot húzom be legalább 30-ig.

A végeredmény valami elképesztő :smiley: Amit az előző végigjátszásomnál alig öltem meg, azok ezzel a buildel gyerekjáték. Ugye a Bloodlust fegyver képessége, hogy magambaszúrom a kardot, ami valami eszméletlen OP :D, mondhatni, hogy “ingyen” Carthus Rogue-om van, ráadásul már most mikor még nem is elérhető :smiley: 5x invadeltek be eddig, ami úgy nézett ki, hogy ha 1x betaláltam, akkor ugye végigkapta a combot az enemy és a 4. ütésre robbant a Bleed és szörnyethalt az enemy :smiley: Borzasztóan erős, komolyan, hihetetlenül :smiley: És jó mert nem lehet infusolni, úgy h levan a gond azzal, hogy mi legyen rajta. Szerintem az egész végigjátszást vele nyomom le :smiley:

Köszönöm még egyszer a segítséget srácok, pláne most neked @sirknight132. Rengeteget segítettek és nagyon fasza kis build lett kettőtök tanácsaiból :smiley: Már csak azt nem tudom, hogy van e esetleg valamiféle Ring vagy más dolog ami még jó lehet egy Bleed buildben?

UI: 3 ütésnél robbant a Bleed, azt hittem kiesik a szemem a helyéről, amikor megláttam a DMG-et :smiley:

Igen, a Crystal Sage elég érzékeny a bleed-re :smiley: A gyűrűk közül én levenném a Flynn’s Ringet, mert az akkor hasznos, ha nagyon alacsony az equip load (minél kisebb, annál nagyobb bónuszt ad) Mivel te épp a fat roll alatt vagy, szerintem nem is ad semmit :stuck_out_tongue:
Helyette feltehetnéd a Chloranthy Ringet (gyorsabban töltődik a stamina), később ha megszerzed, akkor a Life Ring helyére én a Ring of Favourt raknám. Ezen kívül dex buildeknél gyakran látni Hunter’s Ringet (+5 dex) és Carthus Milkringet (+3 dex és láthatatlanság).

Ha lehet még egy javaslatom, a Black Knight Armor helyett vegyél fel valami könnyebbet és a Caestus mellé tedd be a Grass Crest Shieldet és miközben azt “viseled” használhatod ugyanúgy kétkezesen a katanát, viszont a pajzs kicsit megnöveli a stamina visszatöltődés sebességét ^^
Vagy, ahogy látom a Covetous Silver Serpent Ringből, szeretnél több soult, ugyanígy használhatod a Shield of Wantot, ami 20%-kal több soult ad ééééés a CSS Ringgel együtt összesen 32%-os a növekedés .

huha, most eppen nem gep elott vagyok, csak holnap lesz alkalmam DSzni, igy par dolgot kivulrol viszont nem ertek, ugy h holnap meg irok ezzel kapcsolatban valaszt, de annyit igy letudok irni fejbol h:

a left handbe azt a fegyot csak a parry miatt hasznalom es azt is ha 100bol 1 alkalommal olyan enemy van aminel nagyon jol jon :smiley: tehat alapbol only katanazok, igy is megeri a shileld?

egyebkent miert lenne jobb konnyebb cuccra cserelni? mert direkt ugy csinaltam h 70% alatt legyek ami eppen nem lep at a lassabb/ kisebb ugrasba, igy gondoltam lenyegtelen h 31% vagy 69%

koszi a valaszt ujra :d

Ha kétkezesen használsz egy fegyvert, akkor azt, amit a bla kézbe tettél, felteszi a karakter a hátára, viszont a bónuszok (extra soul, extra stamina töltődés) ugyanúgy jár érte, de közben meg nem használsz pajzsot mégse ^^
Csak azért írtam a páncél cserét, mert a pajzsok nehezebbek és velük 70% fölé mennél ^^

jaa ertem koszonom :smiley:

Nem feltétlenül egy nehéz játék, csak nehéz hozzá szokni! :slight_smile:

@sirknight132 szerinted hogyan kellene tovább fejlesztenem a jelenlegi karakterem?
Jelenleg nincs túl sok ötletem.

Hát, ha nem akarsz teljesen profilt váltani, akkor szerintem érdemes lehet a strength-et felvinni 66-ra, mivel a kétkezes bónusz miatt így olyan lesz, mintha 99 lenne ^^ Így pl. felszabadulhat egy ring slot a Knight’s Ring helyére. Plusz ha adsz vitalityre még egy kicsit és Havel Ringet használsz, akkor simán összejöhet a fast roll. ^^

Nem tudom, mennyit játszottal ezzel a fegyver kategóriával és mennyit másikkal, de mivel jelenleg dex-str quality builded van, szinte bármelyik másik melee fegyvert kipróbálhatod. Javasolni tudom

• a Profaned Greatswordot (UGS)
  • a Glaive-t (halberd, bár rá jól jönne egy Refined Gem)
  • a Flamberge-t (bár ez is GS, van rajta bleed, így luckra adva lehet ez még bleed build)
  • Exile Greatswordot (ez egy Curved Greatsword, eléggé más a moveset, mint a sima GS-nél, és Refined Gemmel B-B a scaling ami nagyon jó)
  • vagy a Dragonslayer Greataxe lehet érdekes még (bár itt nem olyan jó a scaling, az innate lightning damage elég szép, mivel kb. a játékban minden gyenge ellene) ^^

Ha pedig belefér egy teljes csere, akkor köszönj be Rosaria-hoz és próbálj ki egy dex-int quality buildet pl. Friede’s Great Scythe-ra alapozva, vagy egy castert :smiley:

Köszi a tanácsokat. A Dragonslayer Greataxe megvan fullra fejlesztve néha használom csak még nem tudtam megszokni az ütés sebességét.

kikene neked valami egyedi dark souls premiumos rangot talalni basszus :smiley:

egyebkent az 5 ujra “talentolas” vegigjatszasra szol, es minden NG+nal ujabb 5 lehetosegem van, vagy egy karakternek 5x?

Minden ng-ben ujraindul es fuggetlen a karakter kulsejenek megvaltoztatasatol. ^^

egyébként létezik ebben a játékban csaló? mert invadeltem valakit, és akárhányat ütöttem bele, nem ment le a hpja :smiley:

PC-n sajnos vannak :sob: A leggyakoribbak azok, akiknek végtelen (vagy legalábbis pl. 60k körüli) a hp, stamina vagy fp. Ezek nem okoznak gondot, inkább csak idegesítőek. Ilyenkor esetleg érdemes lehet megpróbálni elcsalni őket vmi szűk helyre ahonnan leeshetnek, mert a gravitáció nem kímél senkit :smiley:

Egy másik csoport szokott vicces dolgokat csinálni, többnyire ezek se zavarnak nagyon. Ilyen pl. a giga méretű fej, csontváz test, másszínű ruha (pl. kék Lothric Knight páncél).
Néha van, hogy csinálnak miniboss karaktereket is ^^

Ami viszont nagyon problémás, az pl. olyan, akinek a fegyvere Curse-t csinál. A játékban egyetlen ilyen fegyver sincs, így ha azt látod, hogy a curse kezd felmenni, lépj ki a játékból. (a kilépéssel vigyázz, ha túl gyakran csinálod, bannolhatnak)

Fontos: lehetőleg semmilyen cuccot ne vegyél fel a földről, amit host vagy invader vagy summon ledob, kivéve ha megbízol az illetőben. Csalóktól pláne semmit. Simán ledobnak olyan itemeket, amik nincsenek a játékban és ha a játék ilyet talál az inventorydban (többnyire ezektől meg se tudsz szabadulni) akkor bannolnak. Ilyenkor csak a teljes save file törlése segít. (bár lehet, hogy van más megoldás, ha ilyesmi történik, keress rá a neten, ps4-es vagyok így ehhez nem értek :frowning: )

Bár ez most ijesztőnek tűnhet, nincs olyan sok csaló, olyan pedig, akik miatt bannolhatnak még kevesebb van, valószínűleg sosem találkozol velük ^^

köszönöm az infót

egyébként ha meghalok invade közbe abból származhat bármi hátrányom? mert mondtad h ha curse-os van ellenem lépjek ki

A soulokat elveszíted, de ott lesznek a saját világodban, ahol meghaltál a másikban ^^ Ha annyi történik, hogy meghalsz curse miatt, az nem gond. Csak olvastam egy pár helyen, hogy azok akik a curse cheatet használják tudnak csúnyább dolgokat is csinálni pl. össze-vissza teleportálni, akár éppen egy backstab közepébe vagy olyan magasabb helyekre, ahová magadtól nem juthatsz fel és ugye ha ott halsz meg, lőttek a souloknak. :frowning:

@sirknight132 újra egy kis segítséget szeretnék kérni, meg írok egy helyzetjelentést :smiley:

Egész jól haladok szerintem, 25 óra játékidő van a kariban, úgy csinálom, hogy mindig csak akkor megyek tovább ha egy adott részt teljesen bejártam, és mindent megszereztem. 14 Bossal végeztem, most jön Champion Gundyr. 14 Estus Flaskem van, úgy hogy ha minden igaz még egy van hátra, és a szintje is +9 úgy, hogy elvileg abból is egy kell még.

LvL 96-os a karakterem jelen pillanatban (nem tudom az jó-e, arra való tekintettel, hogy hol járok). Bleed buildet nyomok ugye, és a Warden Twinblades-re váltottam ami eszméletlenül bejön Moveset és minden más szempontból is. +10-es és Sharp Gem van benne jelen pillanatban.

Nos a kérdésem azzal kapcsolatos lenne, hogy a legerősebb-re csinálhassam ehez a fegyóhoz a Bleed buildet, akkor hogyan tovább? (Statok lentebb a képen). Nem tudom, hogy mit fejlesszek, húzzam tovább a Dexet vagy a Luckot, esetleg húzzam ki 40 ig a Strenghtet is, hogy minnél erősebb legyek. Valamint nem tudom, hogy van e esetleg jobb Gem amivel erősebb lehetek?

A Set egyébként a kinézet miatt van :smiley: Ha minden igaz akkor a Ringek közül pedig már csak a Hunters Ring hiányzik a buildből. Esetleg egyéb jótanács/vélemény :smiley: ? Előre is köszönöm a válaszod :smiley: