Dark Souls 3 kezdés, online co-op kérdés

Az utolsó Estus Shard és Undead Bone Shard is a Grand Archives területén van, a vége felé mindkettő.
A 96-os karakter teljesen jó, a legtöbben valahol 90 és 100 között végeznek úgy, hogy nem járnak mindent körbe. ^^

A Luck növelése csak azt fogja módosítani, hogy mennyire gyorsan telik meg a bleed meter az ellenfélnél, szóval kevesebb ütés is elég lesz. Ahogy látom, már 40-en van így azzal most kicsit leállhatsz. ^^

Ha teszel egy Hollow Gemet a fegyverre, ahhez javaslom, hogy kezdd el növeli a strength-t (Knight’s Ring segít), mert a hollow infusion után megváltozik a scaling, D-C str-dex lesz. Egy kicsit talán el is vehetsz a luck-ból, mivel a +10-es hollow fegyver ad 5-öt, így az átkerülhet str-be.
Ja, és ha jól tudom, Hollow Gem mellett még mindig jó a Carthus Rouge :wink:

Ha végül ezt választod, akkor talán a Ring of Favour + Chloranthy Ring + Knight’s Ring + Hunter’s Ring a legjobb felosztás gyűrűkből.

koszonom szepen, es ha ugye itt twinbladerol beszelunk akkor az +10 luckot jelent, tehat eleg a 30belole?

a masik pedig hogy ha ugye most ujratalentolom a karakterem, akkor ne rakjak elobb tobbet a strenghtre ha ugyis megvaltozik a scaling?

Attól, hogy dupla egy fegyver, nem számolja kétszer a hollow-luck bónuszt :frowning: De erre is van megoldás.

Itt egy ötlet: https://mugenmonkey.com/darksouls3/258602
Str 35 - Knight’s Ring mellett 40 lesz.
Dex 35 - Hunter’s Ring melett 40 lesz.
Luck 30 - Legyen 2 db +10-es Hollow Warden’s Twinblade nálad. Az egyiket tedd bal kézbe, a másikat pedig jobb kézbe és dual wieldeld. Így jár a bónusz mindkettőért és 40 lesz a luck is. ^^

@sirknight132 huh okes, koszonom :smiley: csak akkor ugye vetkoznom kell h ne menjek at dagadtba :smiley: es a setet szeretem, ugy h lehet egyenlore igy megelegszem vele es mind a 3 at 35 ig huzom :smiley: abbol az 5 luckbol nem lesz tragedia

igy akkor megy majd a strg luck dex 35 ig, aztan utana meg nem tudom hogyan tovabb, lehet utana 30ig megy a vigor endurance is, aztan utana kb vegzek a gamel :smiley: ng+ nal meg majd elvalik :smiley:

Ha megnézed, akkor amit én raktam össze, az csak 83-as szintű, így a többi pontod eloszthatod máshová is, pl. vitalityre :wink:

Nemrég kezdtem a DS3-at, és még nagyon az elején vagyok.

Az irányításban szeretném a segítségeteket kérni: hogyan lehet azt megcsinálni, mikor lockolva van az ellenfél, és úgy lépünk félre, hogy a kamera körbe fordul. Mintha félig körbe repülnénk az ellenfelet.

Eddig csak véletlenül sikerült, tudatosan sosem. Ha a B-t (XBOX kontroller) nyomom, általában bukvencezik a karakterem. Próbáltam játszani a bal analóg karral, de sosem sikerült, max harc közben véletlenül.

egyébként a covenant számít valamit, hogy mibe vagyok a Bleed build szempontjából? vagy semmi statot nem ad?

Semmit se számít, csak szeretem beállítani őket ^^

Nem igazán tudom, mire gondolsz a kamerával kapcsolatban :frowning: Ugye a Right Stick megnyomása kapcsolja be a lock ont, ha a látóteredben elég közel van enemy, talán ezzel kapcsolatos lehet a dolog. Ha nem érzékel enemy-t, akkor pedig csinál egy kamera resetet.

Amikor ezt a körbefordulást csinálja, akkor éppen lockolva vagy? Látod azt a kis fehér bogyót világítani az enemyn? Akkor szokott furcsaságokat csinálni a kamera, ha pl. dodge vagy attack közben nyomod meg a Right Sticket.

A B több dolgot is tud:

• ha melette a Left Sticket elhúzod valamelyik irányba, akkor dodge/bukfenc lesz
  • ha egy helyben álláskor nyomod meg, akkor backstep (pici hátra szökkenés)
  • ha nyomva tartod mozgás közben, akkor meg sprintelsz (erre vigyázz, ez eszi a staminát) ^^

Köszönöm a választ.

Igen, lockolva van a kamera.
Ez egyfajra félre lépés, mikor hirtelen oldalra ugrunk, de bukfenc nélkül. Ilyenkor azért pördül meg a kamera, mert ugye lockolva van.

Nekem ez az oldalra lépés nem megy. Ilyenkor inkább bukfencezik a karakter.

Ezt akkor kellene alkalmazni, mikor nagyot üt az ellenfél az egyik irányba (felénk), de oldalra kimozgunk.

Így ez alapján két dologra tudok gondolni, az egyik a legtöbb Dagger weapon artja, a Quickstep, bár az nem igazán így néz ki. A másik meg a tényleges ugrás, ami úgy úgy működik, hogy B-t nyomva tartod, mész valamelyik irányba majd Left Sticket lenyomod. Ilyenkor ugrik egyet a karakter és ha elengeded a B-t akkor simán talpra érkezik, ha végig nyomva tartod akkor gurul érkezés után. Lehet, hogy esetleg erre gondolsz? Más oldalirányú kikerülés nem ugrik be, bocsi :sob:

Szerintem a talpra ugrás lesz az. De ezek szerint jó üzemben kell nyomva tartani, és elengedni a B-t, ami eddig csak véletlenül sikerült.

Na majd este kipróbálom :slight_smile:

az érzés amikor egy ütés kell :smiley: :smiley: :smiley:

Hali! Szeretnék segítséget kérni mégpedig olyat,hogy Knight-ot hogy érdemes fejleszteni valamint milyen cuccokkal érdemes játszani vele kezdetektől fogva és hol találom majd meg őket, a válaszokat előre is köszönöm :slight_smile:

Knight karakterhez én egy strength-dex quality buildet javaslok, ahhoz a következőket érdemes tenni:

• Vigor legyen 27+
  • Endurance legyen 30 körül
  • Vitalityre akkor adj, ha nagyon nem elég az equip load
  • strength-nél legalább 40 a cél
  • dexterity-nél is 40 a cél

Páncélokat fogsz találni magadtól, de amivel kezdesz, az egy nagyon jó set, nyugodtan maradhatsz annál. A pajzs is teljesen jó, főleg ha használni is szeretnéd. Ha nem, akkor javaslom, hogy keresd meg a Grass Crest Shieldet (Road of Sacrifices területén a két giga rák körül egy fa tövében van).
Fegyvernek igazából bármelyik Straight Sword (pl. amivel kezdesz, a Longsword) megfelel. Az egyik kedvencem a kategóriában az Irithyll Straight Sword, ezt egy nagyon gyors és agresszív, fagyos lovagtól tudod elvenni közvetlenül az első Road of Sacrifices bonfire előtt a torony alsó részében.

A dex-str quality buildhez jó lehet még Refined Gem használatával pl. az Exile Greatsword, Dark Sword, Zweihander, Astora Greatsword, etc.

Gyűrűknek a végső cél lehet pl. a Ring of Favor, Chloranthy Ring, Knight’s Ring, Hunter’s Ring kombináció. Az első kettő mindenképp hasznos, de melléjük használhatsz még Estus Ringet is.
Ring of Favour - Irithyll of the Boreal Valley, egy titkos fal mögötti nehéz miniboss fight után van, Pontiff Sulyvahn legyőzése után
Chloranthy Ring - Undead Settlementben van, meg kell keresni azt a tornyot, ahonnan az óriás lő és ott kell félúton kiugrani, ahol a hagymalovag hümmög.
Estus Ring - A Shrine mögötti toronyba kell felmenni majd leugrándozni érte.

Most így gyorsan ennyi jut eszembe ._.

Nagyon szépen köszönöm !!

Sziasztok!

Az undead bole shard -ot hogyan tudom felhasználni?

Köszi

Ülj le a bonfire-höz a Shrine-ban és menj a “Burn Undead Bone Shard” opcióra. Ettől erősebb lesz az estus és több hp-t fog visszatölteni.

Leülni leültem csak nem a jó helyen. Köszi a választ! :slight_smile:

Olyan kérdésem lenne h melyik lehet a legjobb katana a játékban? Olvasgatok fórumokat, videókat nézek de valahogy akkor sem tudom eldönteni. Nem igazán vagyok tapasztalt a játékkal kapcsolatban. Tudnátok esetleg segíteni?