Dark Souls 3 kezdés, online co-op kérdés

Először str /Dex buildre gondoltam, de aztán megtetszett! Sztem maradok egyelőre majd a heavy gem és buffolhatóság mellett, aztán idővel kiderül, hogy balga vagyok e vagy sem hozzá :see_no_evil::sweat_smile:!

Ezt a “nénit” érdemes most megölni vagy később szükség lesz még rá?

Ha megölöd, akkor kizárod magad az egyik befejezésből. Semmi olyat nem dob, amit ne lehetne később megszerezni. Ha viszont elintézed, akkor Anri questjének a végét nem veszíted el.
A lényeg, hogy
él = nincs Anri quest de van ending
nem él = van Anri quest, nincs ending.
Egyébként azt a tárgyat is megkaphatod, amit Anri dobna akkor is, ha nem ölöd meg.

Irigyellek! Nekem fingom sincs a questekről, csak megyek előre, aztán ha kapok valamit, azt oda adom a megfelelő npcnek vagy éppen útközben beszélek velük a terepen! Köszi a választ!

Egy idő után neked is menni fog ^^ Első végigjátszásnál nekem is kimaradt egy pár dolog. Ez a játék nem szeret figyelmeztetni, ha éppen készülsz elbukni egy questet :frowning:

Anor Londo előtt értelmet nyert, hogy nem öltem meg :grin:! Utána viszont “kővé” dermedt és ugyanúgy adott egy itemet… Asszem Chameleon!

Azt dobta volna el, ha ott előbb megölöd ^^ Ha még nem tetted, akkor javaslom, hogy menj vissza oda, ahol Anri (és a néni) volt, hagyott neked valamit :wink:

Ha a sarokban gondolod, már voltam, de semmi :see_no_evil::confused:

Anor Londo elott a nagy teremben ^^

Megvan, köszi :wink:
Siegfriedet hagytam el valahol, nem volt a toronyban, de az ajtó nyitva van, majd kiszabadul, ha akar :grin::sweat_smile:

Hello! :slight_smile: Megcsináltam a BB-t Hollow gemmel és iszonyat durva :smile: imádom eddig, egyre több lesz a luck-om és marha jó ez a hollow build! Viszont annó találtam Undeadben egy kaszát, gondoltam majd jó lesz funból farmolni vagy ilyesmi, nagyon bejön :smile: Gondolkozom, hogy milyen gemet lehetne rá tenni? Blood gem pl menne a build-em hez? ehhez a dex/luck-hoz?

Blood gemet csak olyan fegyverre érdemes tenni, ami rosszul scale-el, eleve van rajta bleed és nagyon gyors. A kaszákra ez nem igaz, így arra jobb a sharp gem + carthus rouge. Blood gem pl. Warden Twinbladesre jó.

értem, köszi :slight_smile:

@sirknight132 A titanite slab-t érdemes tartogatni? Jelenleg washing pole +9s,de néha mintha gyengusnak érezném… Igaz, hogy gyors és nagy hatotav, de passz! Illetve a great weaponokhoz csak a scale kell? Előre is köszi

A játékban 8 slab van összesen (dlckben még asszem +7), nyugodtan teheted a Washing Pole-ra az egyiket. Nem meglepő, ha nem olyan nagy a sebzés, “csak” a negyedik legerősebb katana. A hossza miatt szeretik főleg. ^^
Őőőő great weapon? Mármint greatsword, great hammer? Nem csak a scale-ing számít (pl. egy B-B lehet jobb egy A-E-nél) de nem érdemes foglalkozni a fegyverrel, ha max D-t fog adni felfejlesztve, mint pl. a Dancer’s Enchanted Swords.

Na most sikerült jól össze zavarni ezekkel a betűkkel :sweat_smile: Látom őket és világos is a 4 kaszt, de honnan tudom, hogy ha felfejlesztem, akkor D lesz vagy esetleg jobb? Vagy ezek a jelölések nem változnak +1től maxig?

Hali. Nekem is lenne egy kérdésem. Remélem tud benne valaki segíteni. Van értelme Onikiri and Ubadachi-ra Blood gem-et rakni? Vagy próbáljak inkább Hollow gem-et? Láttam h írtad, mire érdemes Blood gem-et rakni csak nem vágom h az említett katanára érdemes-e. @sirknight132 Te vagy lassan ennek a topoknak a tudora. Köszi szépen a rengeteg segítséget! Szerintem mindenki nevében mondhatom. :grin:
Én Whasing Pool-t használok +10 Sharp gem-el és nagyon be jön. De a Nameless King-et gondoltam megpróbálom (nagyon sokadjára) Onokirivel + Blood damage fejlesztésével. Most farmolok Luck-ra, lassan haladok mert 111-es a szintem, de haladok az a lényeg.

Nem lehet előre tudni, esetleg lehet sejteni. Pl. Exile Greatsword C-D-vel kezd és sokkal több str kell neki mint dex, így feltehetően az a C később B lesz. Katanák esetében várható a B dexre, de a str mindig gyengébb lesz. Ezeket persze lehet módosítani a megfelelő infusionnel, de ha egy fegyver dex-re lett kitalálva, akkor bár tehetsz rá Heavy gemet, sokkal gyengébben fog teljesíteni (pl. Uchigatana sharp gemmel A-t kap dexre, de heavy gemmel csak C-t strength-re).

Azt, hogy melyik fegyver milyen lesz +5 vagy +10 körül, akkor tudod meg, ha felfejleszted vaaaaagy megnézed a neten :smiley: Ezt csináltam én is a katanáknál, mivel nem nagyon ismerem őket ^^
A betűk a legtöbb fegyver esetében változnak, van amelyiknél csak az utolsó szinten (pl. FUGS +4-ig A-t kap, +5-nél már S-t)

A bleed buildeknél a legnagyobb damage-t a hollow gem + carthus rouge adja. Ez a kombináció O&U-n is nagyon hatásos. A Blood gem csak 7 bleed pontot ad a fegyverhez, a CR 20-at. A hollow gem + carthus rouge hátránya, hogy újra kell tenni a buffot, ha elfogy. Bár a damage valószínűleg carthus rouge nélkül is nagyobb lesz ^^

Már a rívás kerülget :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile: pve érdekel csak, arra próbálnék találni valami jó megoldást, mert bár szeretek ugrálni, de boss fightok egyre hosszabbak és több idő, több hibazasi lehetőség! Köszi a választ