Dark Souls 3 kezdés, online co-op kérdés

Ohhh. Értem. Köszönöm szépen a segítséget!

Sziasztok. Szeretek eléggé elvetemül vagy nem megszokott buildeket építeni :smiley: Jelenleg ezt kezdtem el. Dexterity és Strenght jó lehet mint main stat? Emellett érdemes még valamire pakolnom? (Élet és stamina alap) Illetve a gyűrűk jók lehetnek vagy ti cserélnétek? A Ring of favor +3 :slight_smile: Mindenképpen maradnék a bleed+poison kombónál ha lehet. akár életképes akár nem :smiley:

Ez tetszik! :smiley:
Ha jól tudom, akkor ez a kasza C-B vagy D-B lesz str-dex-re, ezért a 40-40 célnak nem rossz (először dexre adj). A bleed/poison csík előbb betelik ha van luck, így ha már semmi másra nem tudsz rakni, akkor azt javaslom. Már csak azért is, mert így valószínűleg elég kicsi lesz a damage, főleg a bleed/poison fogja vinni a hp-t, nem az ütések. Nagyobb damage érdekében jobb a refined gem + rotten pine resin, de hol abban a poén és a kihívás? :smiley:
Arra vigyázz, hogy ez a fegyver nálad is fog bleedet okozni, szóval lehetőleg kerüld el azokat az ellenfeleket, akik tudnak bleedet ^^
A gyűrűk szerintem jók, esetleg a Knight’s Ring helyett egy ideig lehetne Chloranthy vagy a Prisoner’s Chain Ring, amíg több lesz a stamina.
A fashion jó választás ^^

Eszméletlen jó a játék amúgy :smiley: nem értek hozzá elkezdtem csináltam valami béna buildet ami tud minden ruhát használni szinte :smiley: na meg a nagy kardok a gyengéim úgyhogy str is mehet bőven :smiley: de az a cél hogy jó pár dolgot 99 re akarok húzni :smiley:

Ha a strength 66 és kétkezesen használod a fegyvert, akkor az annyit ér, mintha 99 strength-nél használnád egy kezesen ^^
Strength build masterrace! \[T]/ :smiley:

idővel az is meglesz 66 de lesz az még több is :smiley: nemtudom miért de valamiért a bolond fejemmel a vitalityt nyomkodom pedig így is simán bírja a karakterem a havel armort és két ultragreatswordot +1 shieldet :smiley: de valamiért még is több vitalityt akarok mint bármi mást :smiley:

Sziasztok! Befejztem az alap ds3at meg a havas dlc-t, most nyomom a másikat és olyan kérdésem van hogy ha elkezdem a new game + , akkor a fegyveremeimet hova tudom majd tovább fejleszteni? Pl +10esből +20asig vagy +5ből +10 felé? Azt megnéztem pontosan mit viszek magammal és mit nem de ez a fegyver (és más) fejlődés nem annyira világos. Meg amúgy sem biztos, hogy elkezdem a new game + ot, lehet ezt csinálom előlről pl, hogy másik befejezést kapjak és más karival. Köszi!

Ha egy fegyver eléri a +5-öt vagy +10-et, akkor “kész” van, nincs tovább fejlesztésre mód, ng±ban sem.
Az ng+ pont ugyanolyan lesz, mint a sima ng, mindenki tiszta lappal indul, csak annyi az eltérés, hogy a korábban emgszerzett cuccaid megmaradnak, a karaktered ugyanazon a szinten marad és az ellenfelek egy picit nehezebbek. (Nem sokkal, a játék eleje nagyobb %-ban nehezedik, mint a vége)
Ha másik befejezést akarsz, arra az ng+ is jó ^^ Ha Rosariánál megváltoztatod a statokat, akkor csinálhatsz egy erős, “új” karaktert a régiből :smiley:

Kipróbálom, köszi :smile:

Sziasztok! Végignyomtam dlc-kel együtt és most a NG±t nyomom, most már rámegyek a platinára :smile: Olyan kérésem lenne, hogy tudtok ajánlani valami (főleg str alapú) buildet, ami kellően izgalmas de ugyanakkor elég “baszó” is, ahogy Pisti mondaná :smile: valmi változatosságra vágyom a dex-katana után én is. Gondolkodom Pisti str buildjén is. Pl olyanokra gondoltam, mint Friede kaszás build-e, tudom ez nem str csak eszembe jutott de főleg valami jó két kezes karddal és vagy axe-al nyomnám most. Páncél nem fontos azt az artorius meg a nameless king páncélban szeretném, néha kicsit leonhard vagy frida set :smile: Köszi!

És még egy útközben felmerülő kérdés :smile: a gyűrük plusszos változata is beleszámít a trofeába ha nincs meg az alap vagy csak az alap számít?

Nem tudom, de azt az achit kb lehetetlen megszerezni, mert van egy gyűrű, amit akkor kapsz meg ha úgy viszed végig a játékot, hogy nem halsz meg és van egy másik, ami azért jár, hogy ha nem gyújtasz meg egyetlen bonfiret sem (firelinken kivül persze) Szóval sok sikert ha arra hajtasz.

Nemtom, mert ahogy néztem a gyűrűk listáját a souls wikin, ezek nem kellettek az achihoz de most elgondolkodtattál :thinking: :grinning:

Igen, kell minden gyűrű minden verziója, csak a +3-as nem, mert azok a dlckben vannak ^^ Az egyetlen kivétel a Life Ring+3, az Untended Gravesben lesz ng+2-ben ha jól emlékszem.

Nincs olyan gyűrű, ami bonfire gyújtáshoz vagy halálszámhoz köthető, nyugi :smiley: Van olyan játék ahol van? DS2-t nem ismerem, arról nem tudok nyilatkozni.

Ami miatt problémás az achievement, az az, hogy van néhány gyűrű ami covenant reward, tehát a megfelelő covenantnél fel kell ajánlani 30-30 izét.

Akkor az egyben van az a 2 gyűrű. Annyit játszottam már a DS játékokkal, hogy keverem melyikben mi van. Viszont tudom, hogy az egyikben van :smiley:

Köszi! :wink: igen, néztem a covenant gyűrűket sajna, az lesz majd a szívás :smile: Azért kérdeztem a plussz-os gyűrűket, mert a strayed demon soul-jáért kilehet váltani egy scrollt meg egy gyűrűt is és így kell majd egy harmadik végigjátszás mert először asszem elhasználtam a soul-t :roll_eyes:

Harmadik mindenképp kelleni fog, a +2-es gyűrűk ng+2-ben vannak :c
Néhány fegyver, ami nagyon nem katana:

• Vordt’s Greathammer: strength buildhez jó, most csináltam vele frost buildet és nekem tetszett.
  • Ledo’s Greathammer: nagyon strength, nagyon nagyot üt :smiley:
  • Profaned Greatsword: kedvenc kardom, bár nem csak strength. 60 str 40 dex mellett nagyon hasznos + van rajta fire damage.
  • Farron Greatsword: breakdance!
  • Moonlight Greatsword: nem strength, hanem int de szép.
  • Harald Curved Greatsword: heavy gemmel S-t kap strengthre

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy pvp-zgetnék azokért a jelekért vagy mikért a covenantokhoz de csak a farronba meg az aldrich faithfulba hív be ha berakom a covenant akármiket, a többibe nem? hiába farmolnék moun makerst pl berakom a slotba a covenantot de soha nem hív olyan pvp-be. Kihagytam valamit? vagy hogy van ez tulajdonképpen? :smile: :thinking:

Csak 5 covenantnál van automatikus summon.

• Aldrich Faithful Irithyll/Anor Londo körül
  • Watchdogs of Farron Farron Keep és Road of Sacrifices felé
  • Blue Sentinels és Blades of the Dark Moon ha valakinek a szinted körül kell segítség
  • Spears of the Church a Ringed Cityben lehetsz vele boss a szinted körüli játékosok ellen

Az összes többihez vagy Red Eye Orbot kell használnod és magadtól elindítani egy invasiont vagy le kell tenned a jeled White Sign Soapstone-nal. Mindkét esetben csak a szintednek megfelelő játékosokhoz kerülhetsz, ezért ng+ -ban nem olyan egyszerű az online farmolás :frowning: SL120 körül (ha jól emlékszem a metára és nem változott) szoktak rendezni fight clubot a Pontiff utáni aréna szerű területen, ott lehet összeszedni néhányat. Vagy egy haver is segíthet, akkor használhattok jelszót és nem lesz gond a szintkülönbséggel (invasion nem megy jelszóval).

Értem, köszi :slight_smile: