Dark Souls 3 kezdő tippek?

Sziasztok !
Most fogom elkezdeni a DS3-at , és érdekelne hogy milyen kasztal érdemes indulnia egy kezdőnek ?
Sorcerert néztem videókon , az elég könnyűnek tünt de gondolom a valóságban ez nem így van. Érdemes azt a kasztot elkezdeni ? Vagy inkább egy másik kaszt amit később elviszek egy varázslós irányba ?

Na a sorcerer számomra az egyik legnehezebb volt. :smiley: Pont az a típus ami a játék elején kegyetlenül nehéz tud lenni, mert szinte alig sebzel, viszont életed alig van, de a játék végére elég nagyra tud nőni az erőd.

Ha mindenképp varázslat felé indulnál el, akkor kezdőnek én a pyromancert javaslom. Flexibilisebb (van lehetőség melee-re és esetleg sorcerykre) és a játék kb. feléig a legtöbb enemy gyenge a tűz ellen.

Klasszikus kezdő kaszt a knight és a warrior. Mindkettő jó felszereléssel kezd és a leghosszabb életcsíkkal ^^
Pisti a mercenary karaktert választotta, az a dexterity alapú buildeknek a legjobb.

Köszönöm szépen ! :slight_smile:
Szerintem akkor megpróbálkozom egy Pyro karakterrel.

Csinálhatod úgy, mint Pisti, akár szinkronban nézheted a végigjátszást is, így tudni fogod melyik baszó item hol van.

1 Like

Szia @rocso56!

A forum keresőbe írd be, hogy “Dark souls”.
Kifog dobni egy csomó témát, ami szinte biztos hogy segíteni fog a haladásodban.