Dark Souls széria

Visszamentem a kovács melletti bonfire-höz… ha sem Anor-londó nem játszik, sem Sens Fortress, sem Great hollow, sem ash lake… akkor hová menjek fejlődni?
Menjek New Londo-ba? Úgy tudom, hogy ott is van Fire Keeper soul…
Az átok elleni kő nagyon drága, vagy 6k soul, de South undead abyss-be a Hollóval lehet cserélni egy “Cracked Red Eye Orb”-ért

Dephtsben ha jol csinálod sok humanity-t + lelket + ércet farmolhatsz.

Humanityvel tudod növelni az átok ellenállást is!!

Ha van az a kütyü amivel a szellemeket tudsz támadni, akkor new londoban keresd meg a curse resist növelő gyűrűt! Így van, a pálya elején van estus flask erősítő cucc! Viszont +7 a max! Nekem is volt 2-3 ilyenem már mikor csilingelt a platina :slight_smile:

Nem átkozott fegyverek kellenek hozzá?
Vagy Transient Curse ?
http://darksouls.wikidot.com/cursed-weapons

A depth-et már oda-vissza átjártam többször is, de akkor megint oda kell, hogy menjek! xD

Van 1 item a Transient curse ( szellemek dropolják ) boltosnál vehetted. Kb 5 percig hat, s ezzel tudsz szellemeket sebezni! Ha jol csinálod 1-2 ilyenből eljutsz a főbossig, de ahhoz kell az a gyűrű, amit a farkas ad ha levered!

Akkor most New Londo előtt mindenképpen a kertbe kell menni, ha jól sejtem.

Firelinkből nyílik, az ülő csávónál tudsz lemenni.

Azt vágom, hogy hogy jutok oda, csakhogy ha a New Londo-i boss-t le akarom gyűrni, akkor ahhoz kelleni fog Sif-től a gyűrű, meg igazából a kard is, mert azzal ugye le lehet ölni a szellemeket. De most jut eszembe, hogy ha Sif lelkéből kardot akarok, akkor anor londoba kell mennem a kovácshoz! x’D
Bes%’#@?!arás, mennyi minden kell ahhoz, hogy “D-ből E-be” jussak :smiley:

Ezért kell, minimum 2,5 végigjátszás ha kiakarod maxolni. Nekem durván 360 óra volt, de ebben volt pvp is! Amúgy ha megvan a Transient curse, s be van aktiválva akkor sima ellennek minősülnek a szellemek, csak arra kell figyelned, hogy az legyen alul, mert ha lejár, s pont ott van szellem akkor lesz fuuutttááásssss! :smiley: Viszont ha jól csinálod, tudsz a pálya elején shortcut-t csinálni a boss elé! Viszont nincs bonfire egész new londoban!

Az szuper! Mindegy, hogy hol szerzem meg a Fire keeper soul-t? Mert New Londoba is van. Azzal is fel tudom éleszteni?

a fire keeper soul-lal csak az estus erősségét tudod növelni! +7ig tudod fejleszteni. Másra nem használtam, de lehet, hogy másra is jó. Asszem 3 helyen tudod az estus-t növelni :

• Firelink Shrineban ahogy lejössz a lépcsőn a rácsnál van 1 csávó
  • Anor Londoban az első bonfirenél ( a lifttel szemben )

Ezek fixek, de úgy rémlik, hogy a chaos servant vezetőjénél is betudod váltani. Erre mérget ne vegyél!

Nna, hát sajnos ezzel sem lettem előbbre az előrehaladásba… Marad a Depth… Bár nem érzem, hogy nagyon könnyen menne a fejlődés :smiley:

ha a lordvessel megvan, akkor győzd le pinwheelt a katakombában, s tower of giantban van egy gyűrű, ami 20%-al több lelket ad ha leversz 1 ellent. A linkekben ott van :slight_smile:

De a lordvessel nekem lassú… igaz, hogy erősebb, de olyan, mint egy teknős… :frowning:

az nem fegyver :smiley: Spoiler!

Ha megvan : Firelink shrineban, ahol volt Frampt ess le, h megvan a farkastól levő gyűrű. Megnyílik egy új pálya : Firelink Altar

ide lehelyezed a lordvessel-t.

Utána még lesz 4 boss :

• Four Kings
  • Bed of Chaos
  • Seath the sceless
  • Gravelord Nito

Ha legyőződ mindegyiket, megkapod a lelküket, ezeket kell betenned a Lordvessel-be Firelink Altárnál, s megnyílik az utolsó pálya.

Jaaajj, bocs, tényleg! Összekevertem a gravelord-dal! x’D
De ha elhelyezem a lordvessel-t, akkor gondolom már nem tudok warp-olni.

amíg végig nem viszed, addig tudsz teleportálni, függetlenül, hogy leteszed e a lordvesselt.

Áhh, most megnyugodtam! Elindultam sens Fortress-be, drake sword +3-mal. :smiley:
Így már kicsit könyebb leverni a naga-kat. ^^

:slight_smile: A Naga azok a kigyók? Sen fortness elején, vannak alul démonok azok nagyon nehezen győzhetőek le, viszont csak egyszer kell leverned őket, s értékes ércet adnak.

Ezt az oldalt ajánlom figyelmedbe, sokat segített nekem!

http://darksouls.wikidot.com

Igen, ezt nézegetem, meg a mapp-os oldalt. Tudom, hogy csalás, de azért jó tudni, hogy hová ne menjek.
Vigyázok a démonokkal. Rengetegszer leestem és nem volt kellemes. Amúgy mit lehet csinálni lent a ragaccsal, hogy ne legyek olyan lassú? Van rá trükk?

http://www.kouryakubo.com/darksouls_en/

Na ezt az oldalt nem ismertem! Köszi :slight_smile: Arra a ragacsra gondolsz, ami deptsben van csak, s ha rád esik szépen veszi le az életed? Azok a tűzre érzékenyek! :slight_smile: Miért lenne csalás, hogy nézed merre kell menni? Ugyanúgy megszenvedsz minden ellenségnél! Én is használtam, s a kettőnél is fogok :slight_smile: Sőt bed of chaosnál new game ±ban a legismertebb trükköt használtam, de még az se csalás, mert meglehet halni.