Dark Souls széria

Sajnos kb ennyivel kimerult a Dark Souls tema, mindenkeppen erdekes lenne valami boss tema, a kovetkezore en is tervezem a beoltozest de meg nincs vegso elkepeles hogy minek :slight_smile:

Ismerős :smiley: Az öcsém és én vagyunk hasonló helyzetben, engem is megérintett, amikor elsőre megölte DS1-ben Smough-ot és Ornstein-t. :sunny:

Igen…ez az érzés… “felbecsülhetetlen” :wink:

Nekem egy kérdésem lenne!
Sokat hallunk a DS1-röl és a DS3-ról, de mi van a DS2-vel???
Mindenhonnan a DS1, DS3-t hallom, de mintha a kettö nem is lenne.
Olyan rossz, vagy annnyira más?

Pistinek van egy negatívabb véleményre róla, amit még nem fejtett ki, csak ígéri, hogy majd egyszer. Én nagyon szeretem a 2-t. Jobban mint az 1-et. Jobban kiforrott, tovább tart. Viszont az 1 az eredeti, a 3 pedig a legprofibb.

Nekem egy kérdésem lenne : a ds 2 hogy kapcsolódik az 1-3 közé? Az univerzumát szeretném megérteni. Kb fél éve vettem meg, pont azért mert az 1 megvett kilóra.

Fogalmam sincs, de majd ez is kiderül, vagy csak egy más történetet akartak elmesélni a készítők.
Amúgy megkezdtem Anor Londo tisztogatását.
Meglepően gyorsan haladok az eddigiekhez képest, de úgy érzem orsteinékkel meg fogom szenvedni… Az a dupla boss elég elrettentő…
Tanács hozzájuk?

Ne állj meg :smiley: Komolyra fordítva a szót, amikor Ornstein rádrepül, próbálj meg úgy dodge-olni, hogy a közelében maradj. és hátulról be tudsz vinni 1-2 ütést. Én először őt öltem meg, szerintem könnyeb utánna a nagy b*szó Smough-t kerülgetni, Ornstein level 5000be bele sem akarok gondolni :smiley: Kíváncsi vagyok más tactics-ra is :smiley:

Én inkább Ornstein-t hagynám utoljára, mert akkor a Loe Ring-et is dobja, ami (ha jól látom) +40 damage-t ad.

Aha, +40% Counter damage-t ad. Én nem nagyon használok olyan támadásokat, meg hát annyi halál után elég volt a melákot is lenyomni :smiley:

első körben érdemes emberként neki menni, mert a lépcsőnél ( előtte van 1 black knight ) betudod idézni Soliert. Érdemes Smough-al kezdeni, mert szerintem ő óriásként nagyon szopo, bár kitudja. New game +ban sokat szoptam ott. Érdemes a lighting defense ringet beszerezni. A legfontosabb, egyszerre csak 1 bossra koncentrálj! Anno a ring of steel protectiont és a lighting defense gyűrűt használtam ( közvetlenül a kapunál variáltam át )

@szepes97 taktikája is jó egyébként, csak akkor érdemes oda olyan fegyvert vinned, ami nagy dmg-t okoz, s nagy a sebzési köre. Ha jól tudom a kasszák ilyenek. Kérdésem is lenne @kacsa9108 : visszamentél Northern Asylumba már? Mert ott van 1 kulcs, ami egy másik pályára nyiluk Anor Londoból!

Na ja, @kacsa9108, azt kihagytam, hogy én greatsword-del nyomom. A Black Knight sword-del.

az jó kis fegyver @szepes97 :slight_smile: Mennyi a dmg-e seggezővel? s simán ? Gondolom +5re feltoltad :slight_smile:

A 330 alap mellé 1 kézzel +173, kettővel +183. Feltoltam +5re, igen :slight_smile: Seggezőt hol tudom megnézni, vagy ki tudom számolni valahogy? Vannak homályos foltok még bőven.

Elméletem szerint az 1,5 - 2 szerese annak a dmgnek ami van fegyon. Vagyis 200 dmg alapnál minimum 300 -400 a sebzés seggező - faszozonál… Dextterity strengh függvényében. A szám kétkezesre érvényes egy kezesnél ennek minimum a fele.

Anor Londo-ba jó sok Bonfire van. Kár, hogy a többi részen nem ilyen sűrű. :frowning:

Ott csak azért van 4 (?) mert van 1 ami a pálya elején van a csávó ha azt megölöd kapsz 1 fire keepert, de az kialszik! Van 1 a blade of darkmoon covenant elött ( asszem a darkmoon seceance ring kell, hogy ott legyen a titkos út ) s ha bemész a füstkapun jön 1 opcionális boss : Gwyndolin
Aztán a harmadik az közel van a Bosshoz, s végül a negyedik az a princess guard (?) covenant miatt van ott.

Mármint csajt. Ha jól tudom, az nő és fejleszteni tudja az estust, szóval biztos, hogy nem ölöm meg.
Amúgy meg pár perc alatt el lehet jutni egyik bf-től a másikig. New londo-ba raktam volna bf-et a fejlesztők helyében…
Amúgy a firelink-hez a fire keeper lelkét hol is tudom visszaszerezni a Anor Londoba?

Ha +7es az estus akkor nem tudod tovább fejleszteni, s ha megölöd ad 1 fire keeper soult ( ezzel tuningolod az estust ) de ha felhasználod akkor 5 humanityt kapsz

Hát akkor gyilokra fel! :smiley:
Amint alkalmam lesz rá, le is ölöm!