Dark Souls széria

Én mindig kinyirtam könyörtelenül xD

Milyen kegyetlen vagy! xD
Hogy is kell visszaszerezni a firelink shrine örzőjének lelkét? Tudom hogy kell hozzá egy item, meg is van, de hol kell aktiválni?
Másik kérdés:
Lent, New Londo-ba van egy bebörtönzött npc, még a map elején. Őt ki lehet szabadítani, vagy ott marad?

Ő ott marad, az enchanted s magic fejlesztést nála tudod elkezdeni

Értemn, köszi! Egy olyan kérdésem lenne még, hogy fent Undead Parish-ba kiengedtem Lautrec-ot és megölte Anastacia-t. Ha megöltem volna korábban ez megelőzhető lett volna ez az eset?

Passzolom, de szerintem megelőzhető

Ezt jó tudni, viszont az érdekel, hogy van valami esemény Lautrec-kel kapcsolatba, amit angol tudás híján nem igazán értek… Segítenél kérlek?

• During his stay in Firelink Shrine, he will offer a tip at the cost of 100 souls per soul level.
    • For his "tip" he tells you that Lady Thorolund went into The Catacombs, but was stranded and separated from her followers. She is now alone in The Catacombs
    • If you decline his offer of intelligence (his tip), he stops offering the information.
    • Once you kill the Gaping Dragon, he will no longer offer this tip, and will instead only mention moving on.
    • To trigger the dialogue where he offers his tip:
      • 1) Kill the Capra Demon - this will trigger Rhea and her companions to arrive at Firelink Shrine.
      • 2) Talk to Petrus (talking to the other three is optional).
      • 3) Let the area reset either by going somewhere else and resting at bonfires for some time, or by quitting the game and reloading a few times (the four of them will disappear since they are supposed to go down into the Catacombs), until Petrus reappears at his original location.
      • 4) Talk to Lautrec.
    • Keep in mind that killing Pinwheel will prevent Rhea and her companions from arriving at Firelink Shrine. It is still possible, however, to trigger Lautrec's tip by talking to Rhea in the Tomb of Giants and returning to the Firelink Shrine immediately afterwards.

@kacsa9108

google forditó-val megnéztem

A Firelink-szentélyben való tartózkodása alatt 100 lélekre jutó tippet ajánljon fel.

Az ő “tippje” azt mondja neked, hogy Lady Thorolund belépett a Katakombákba, de elszállt és elváltak a követői közül. Most egyedül van a Katakombákban

Ha visszautasítja az intelligencia ajánlatát (csúcsa), akkor leállítja az információ nyújtását.

Miután megölte a Gaping Sárkányt, ő már nem kínálja ezt a tanácsot, és csak említeni fogja, hogy továbbhalad.

A párbeszéd elindítása, ahol a tippet kínálja:

1. Öld meg a Capra Demon - ez Rheát és társait elindítja a Firelink-kegyhelybe.

2. Beszélj Petrusral (a másik három beszélgetés opcionális).

3. Hagyja, hogy a terület visszaálljon vagy egy másik helyre menjen, és egy darabig máglyára pihent, vagy abbahagyja a játékot és néhányszor újratöltse (a négy közülük eltűnik, mivel a katakombákba kell menniük), amíg Petrus Újra megjelenik eredeti helyén.

4. Beszélj Lautrec-tel.

Ne feledje, hogy a Pinwheel megölése megakadályozza, hogy Rhea és társai eljussanak a Firelink-szentélybe. Azonban még lehetséges, hogy Lautrec csúcsát elindítsák, ha Rheával beszélgetnek a Giants sírjában, és azonnal visszatérnek a Firelink-kegyhelybe.

Ha jól rémlik : Rheát Tomb of the Giantban fogod tudni megmenteni, mert talán Lautrec lelök, miután beszélsz vele, ott rád támad 2-3 ellen. Beszélj Rheával, és utána én azt csináltam, hogy visszamentem, s utána kinyírtam Lautrec-t emlékeim szerint. S Rheánál tudsz majd beszélni azon a ponton, ahol van a lift, ami Firelink Shrine-t összeköti Undead parish-el, közvetlenül a Gargoyle bossok előtt, a kovács előtti hídnál. S Rhea ad majd skilleket jó soulért :slight_smile:

De ha Lautrec-et megölöm Anor Londo-ba, akkor nem maradnak ki bizonyos részek?
A skillek annyira nem vonzanak, inkább a gyűrűk. Kár, hogy csak kettő lehet nálam. Jelenleg az ellenfelek utáni hp-t és a gyorsabb stamina töltőset használom, de gondolkodom azon a gyűrűm, amit Lautrec fog dobni, ha megölöm. Az asszem +20%-ot ad a hp-ra és a staminára.

Pedig ha kiakarod maxolni kell az összes skill a játékból. Én már cél függvényében csinálom a gyűrű “buildet” ha szintet akarok lépni akkor a 20%-l több soul / enemy + nem hall senki gyűrű kombot használom. Ha item farm akkor az item találási növelő gyűrűt + vagy a ring of steel protectiont vagy a nem hall senki gyűrűt használom. A stamina gyorsabb visszatöltésre 3 mód van :slight_smile:

• gyűrű
  • van 1 zöld növény ( passzolom, hogy ez e dlcs)
  • pinwheel dropol egy sapkát s ez is gyorsabb stamina regent ad.

Én nem a 100%-os végig játszásra hajtok. elég, ha legyőzőm a boss-okat. Majd max a ng+ban. Majd a pinwheel sapit begyűjtöm.

Hivatalosan 2,5 vègigvittel kell, mert a boss soulokbol is tudsz fegyvereket készíteni. A farkas bossnäl pl 3 fajta van, ornstein lándzsáját, smough hammerjét megtudod csinálni. Gwyn fegyvere is jó.

Igen, Sif lelkéből szeretném megszerezni a Greatsword of Artorias (Cursed)-et. Kéne a szellem vadászathoz, New Londoba. nem akarok állandóan kezeket venni 4k soulért.

aránylag jól dropolja pedig, s 2-t ad ráadásul, amúgy asszem az a fegyver nem jó oda.

A parázs az mire is jó? Azt vágom, hogy áldottá teszi a fegyverem, de erősebb lesz? A Drake Sword-öt lehet vele fejleszteni?

Dobj fel róla képet, mert igy nem tudom mi az

Jaaa, hogy ez az és többféle is van! :smiley:
Ember

Most jön Ornstein és Smough! Ez szenvedés lesz a javából! x’D

na itt úgy működik, hogy : megszerzed az ember-t elviszed a kovácshoz, s odaadod neki felfejlesztesz 1 fegyvert +5re. S utána fegyver modifikációnál kiválasztod, hogy szeretnéd tuningolni a fegyvert ( kivételt képeznek az unique, s dragon fegyverek, mint pl a drake sword )

http://darksouls.wikidot.com/upgrade

Itt van 1 kép, itt le van részletezve, hogy melyik kovács mit tud fejleszteni :slight_smile:

Most már kezdem átlátni ezt a fejlesztős dolgot! De így sem tudok kifejleszteni jobb fegyvert, mint a Drake sword. Az a bajom, hogy aránylag jó a sebzése a súlyához képest. A 6-os súlyú fegyverek valahogy nekem jobban kézreállnak. a Gravelord sword pl 10-es és ezért nem jön be. De ha a kényszer nagy úr lesz, akkor majd lehet, hogy átszokom rá, de egyenlőre hasít a drake sword-öm :slight_smile:

Amúgy dupla kardos build-et ismersz? Kivitelezhető a játékban úgy,hogy jó is legyen?

Nem vagyok a hive a dupla kardnak, inkább black knight shield + gravelord servant ha 1 kezes verziót használok. Aztán ha két kezes akkor szintén gravelord servant. Az egy kezesben viszont lehet fasszozot is alkalmazni. A két kezes futásbol -+> ugrásbol való támadásnál mutatja meg erejét. Ez pvpben derül ki :slight_smile: Volt egy srác aki rám támadt. Neki futottam s az ugrásbol levő támadást ugyan kivédte, de elment a staminája, én meg két csapádt adtam neki két kezes módban. Kb 3-400 dmg + bleeding vagy poison s az is vette az életét.

Az online része nem hoz lázba, offline játékos vagyok. Plusz inkább dodge-okok, mint védekezek. Kicsit Pistisen. :]