Dark Souls széria

Az online annyiban mozgat, mert így is tudom tesztelni a buildemet :slight_smile:

@thereal_thevr_pisti
Álmaid játéka e móddal majd megvalósulhat! :smile:
https://youtu.be/xK3wiNFJ--0

Ezen a csatornán nagyon epic videók vannak xd :smiley: Köszi!

ezt kifejezetten ajánlom xdddd wtf

komplett végijátszás(LIVE-ba) 0 kapott sebzéssel…srác tudhat valamit :open_mouth:

Megvolt az első RageQuit-om Dark Soulsba :smiley:

Először kaszával próbálkoztam (első pár try), utána Ninjon módba kapcsoltam hátha bejön…
Nem jött be XD

Dark souls 2-t megéri még megvenni? most hogy steam summer sale van gondolkozok rajta :smiley:
storyba nem lesz gubanc hogy egyből a kettessel kezdek?

Mindenképp!!! Van külömbség a kettő között, de megéri, föleg most!!!

Szerintem a kettő pont a legnehezebb elsőre mert ha kifutsz a Human Effigy-ből akkor nagyon nagy szopás lesz illetve sokan nekivágtak már pisti buildjével a kettőnek. Na ott azt totál nem ajánlom Nem impossible de totál felesleges nehezités.

akkor jó lesz :smiley: mazoista vagyok

Egyre jobban érzem a késztetést, hogx elkezdjem a ds2-t, de jelen állás szerint Július 23-ig még csak a ps-sel se lesz sok időm kockulni, mert még 6napot megyek zsinorba melózni, jövő hét vasárnaptol 23-ig kiküldetésben leszek Siófokon ( ezt azért várom :slight_smile: )

Yo, nem azért de DS2t én szerintem ezikusabb Humble Bundleon meg venni hiszen ugyanannyiba kerül de kb a fél ára megy jótékonyságba plusz kapsz még mellé v 10 másik játékot!!! :slight_smile:
Just sayin’… :wink:
Nekem is ideje lenne már elkezdni… :sweat_smile:
Milyen buildet ajánlotok?
Én szeretnék amúgy full magicka dps varázsló lenni.
Miiiii?!
Nem, nem vok se buzu se lúzer XD én vagyok Firzen a tűz és jég sima varázslója…
(Little Fighter2) :smile:
Vagy stamina varázslót h azé dodgeolni is tudjak… :thinking:
5let? :slight_smile:

@NickFirzen
Hát igy elsőre én valamelyiket a battlemage buildek közül javallom. Pajzsos kardozos varázslós téma. Az alap játék azzal elég faceroll lesz még elsőre is szerintem ha DS-eztél már legalább valamelyik résszel és a totális alapokat már tudod. Ellenben a dlc már mókás ott már vannak finom resistek :D:D
ps.: sorry hogy nem reagáltam a hétvégén a pmre de nagyon néztem a liveot :smiley: majd most a következő napokban helyreáll a bioritmusom és visszatérek az esoba is.(meg ugy a valo vilagba :'D)

1-őt lenyomtam Pyromancerrel még régebben, tetszett nagyon! Adnám h megint Melee-vel, csak annyira idegesítő a PC port-ja a sok bug-al és fps droppal és átállíthatatlan controls-al h nehezen tudom rávenni magamat :smiley: Pedig még DSFix-et is használtam, de úgy is!.. azért annyira nem régi…fura h ilyen vacak lett, pedig maga a game EPIC.

2 szerintem a leguncsibb/könnyebb - elsőre Wizard, majd másodjára Melee, de úgy se volt nagy kihívás a game, túl sok benne a tér meg a boss, mintha ezzel akartál volna kompenzálni: némelyik boss annyira easy és semmit se csinál hogy az na… nem is emléxem az összesre. Persze ettől még DS és lenyomtam és élveztem, csak ez kicsit csalódás volt számomra.
Azonban van pár említésre méltó boss: Vendrick, Smelter Demon ( piros és kék ), Fume Knight, Sir Alonne, The Old Chaos.

3-at szerintem most toltam le 4-edjére. 2x Pyromancerrel, és most pedig Warrior Melee STR-el ( two hand no shield )-el NG+1-ben, minden megvan, már csak Darkeater Midir hiányzik, akit még mindig nem tudom hogy lehetne okosan legyőzni :smiley: Kicsit hard-nak találom melee-vel, már 20+ próbálkozás is volt, de még nem jártam sikerrel.
Valami ötlet, tipp? :slight_smile: Köszke.

Én gyenge voltam, és ott hagytam a Darkeater-t :smiley:
Isssszonyat frusztráló egy boss (pláne Curved Sword-os melee csávóval).
Lenyomtam a Ds2-t kétszer, és a Ds3-t háromszor, de ez a boss…
Rosszabb mint az Ancient Dragon a kettőből :confused:
Még a summon-t nem próbáltam, de lehet, az sem segítene nagyon…

Dark Souls 3
Az alap játékot 3x, a két DLC-t pedig 2x játszottam ki összesen. Természetesen mindig pajzs nélkül. Első két alkalommal Dex build-et építettem katana társaságában, végül pedig egy Faith build-et készítettem, ahol Sunlight Spear volt az egyedüli “fegyverem”.
Hamarosan el fogom kezdeni újra az egészet, viszont semmi fejlesztéssel, lvl1-en szeretném újra kijátszani ezt a csodálatos játékot!

Utóirat: elvonási tünetek miatt kezdem újra, mert egyszerűen egyik játék sem köt úgy le, kint a DS3. Nagyon gondolkodtam, hogy az első valamint a második részt is játszhatnám, de a látvány miatt nem bírom rávenni magam.
Nagyon vártam, hogy E3-on bejelentésen valamit a From Software, ami sajnos nem történt meg. Van esély újabb játékra tőlük?!

Jaja, a Code Vein c. játékon dolgoznak. Inkább ilyen animés beállítottságú cucc, de azt ígérik, hogy a harcrendszer javarészt hasonlítani fog a korábbi játékaikra.
Egyelőre jónak tűnik, 2018-ra ígérik

Na már letoltam Darkeater-t :wink: Most már NG+2-t tolom :slight_smile: Én egyedül eddig az 1-ben lévő Sarit hagytam ki a legvégén a DLC2-ben. De annak is neki akarok újból állni egy full melee-vel, mert már csak az a DS rész nem lett úgy letolva :slight_smile:

A DS2 és a DS3 után belekezdtem az egybe…
Fuhhh…
Milyen sorrendben kellene a bossokon végigmenni?
Megakadtam O&S-nál…
Akik eddig elhunytak:
-Taurus
-Butterfly
-Asylum
-Gaping Dragon
-Gargoyles
-Capra
-Quelaag
-Iron Golem
-Ceaseless Discharge

Lvl 44-en vagyok. Merre kellene andalognom? :slight_smile:
Az O&S még korai?

Nem feltétlenül korai, főleg hogy utána kapod meg a Lordvessel-t amivel tudsz majd TP-zni végre Bonfire-k között, ami elég hasznos. Igazság szerint nincs sorrend, sok fele mehetsz - de ajánlom a Hydrát még, illetve Sif-et, aki az erdő legvégén van. Valamint ahogy látom egész szépen elindultál az Izalith-os Lord vonalon, ( lent a lávás téren ) - azt is folytathatod, ott van még 3 boss hátra kb. és a végén egy Lord Soul-t kapsz, amiből ugye 4 kell. Azt a teret szerintem fejezd be, utána mehet a Catacombs ami a Shrine mögött van, ott 2 boss van, későbbi szintén egy Lord: Nito - viszont a két tér ott elég gyötrelmes és nagy… utána meg irány le a Shrine alá a Lift-el New Londo Ruins-ba ami szintén egy “kedves” tér - aminek a végén egy Lord van ismét: The Four Kings - nem semmi boss, viszont oda kell egy gyűrű majd hogy bejuthass a boss-hoz: “Covenant of Artorias” ring - ezt kapod Sif legyőzéséért - így ilyen szempontból ő is kötelező boss előbb-utóbb. Még 1 Lord található a legelső Anor Londo-s bonfire-től balra menve fullosan fel a hegyre, a könyvtáron át -> Seath The Scaleless. Valamint vissza tudsz menni az Asylum-ba utólag is a Shrine tetején lévő fészekkel, ahol egy erősebb boss vár, opcionális: ahogy a piros sarit is le lehet ütni/lőni a híd-vár tetején. Illetve nem utolsó sorban, Anor Londo-ban a pörgetős toronnyal van egy alsó szint is a fő nagy lépcsők alatt, és ott egy Illusion Wall szembe egyből: ahol Gwyndolin egy “titkos-opcionális” boss vár rád. ( Ezutóbbihoz kell a Darkmoon Seance Ring vagy mi - attól fog eltűnni az Illusion Wall ) - ez valahol a Catacombs-ban van asszem :confused:
Sok sikert! ( DLC-k majd csak ezután ) :smiley:

Köszi a tippeket! :grinning:
A két seggfej elhullt, sajnos csak jolly cooperation-nal voltam képes kinyiffantani őket.
A lávás teret egyelőre mellőzöm, nagyon aláznak a Capra Demon-ok.
A katakombákba vetettem bele magam