Dark Souls széria

Jelentem sikrült megszereznem a Cast Light-ot és fel vittem az Intelligence-t 14-re. Most már jó lesz. Illetve sikerült bejutnom a Royal Wood-ba, ami úgy tudom a DLC. Hát mit ne modjak, tartós sz*póágra tettem magam az tuti, még mindig pajzs nélkül +5-ös Raw Uchigatanaval :smiley:

@csabberfej : gondolom ott a dlc elején vetted meg az első boss után?

Hány estusod van, s hányas erősségü?

Firelink Shrine-nál ha leülök akkor felmegy 15re és +3as ha jól emlékszem. Azóta kószálok össze-vissza :smiley: Most épp Nito-ra mentem rá de nagyon nehéz. Kell egy Flame sword. Sztem az Uchigatanat átrakom arra. Megvan a Large Flame Ember meg a Chaos Flame Ember is. Szépen felfedezek mindent. :slight_smile:

@csabberfej : akkor told fel +20ra az estust ( csak 2 humanity , 1 hogy human legyél, s 1, hogy növeld ) Tomb of the giantsban a 20%több soul / enemy gyűrűt szedd fel, s akkor könnyebb a szintezés.

Az már megvan. Köszi! :slight_smile:

Ha nem szabadítottad volna ki, nem ölte volna meg a Fire Keeper-t. Én is kiszabadítottam, hogy rohadna meg. Viszont ha megölöd Anor Londo-ban, visszakapod a Fire Keeper Soul-t, és újra éghet a bonfire.
Bocsánat ezért a kis infóért, de Dark Souls-ról lévén szó, nem gondolnám akkora nagy backseatnek :smiley:

Ha már minden ami DS (ennek külön topic-ként nincs értelme), akkor megosztom veletek hogy a Debreceni Déri múzeumban van egy… van egy… KUKRII!

Képzeljétek el amint csendben, nyugodtan nézegetitek a különböző kiállítási tárgyakat és egyszer csak valaki megszólal: 'KUKRI!! ’ Hát körülbelül ilyen lehetett tegnap délután egy pár tucat embernek XD

Gravelord Nito ellen nagyon szenvedek… :confused: Pedig Fire Uchigatana +10el nyomom ellene :smiley:

Én infuse-oltam egy random fegyvert divine-nal, azzal legyaktam a kis csontikat, utána Nito az elsődleges fegyveremnel nem volt nagy probléma. Ami nálam még működött, az a nagy csontik békén hagyása. Ha megfelelően helyezkedsz az arénában, akkor nagy ívben tojnak a harcra. :slight_smile:
Ha kitanulod Nito önfelrobbantásos-akciójának kivédésének az idejét, akkor már nem lesz olyan nehéz.

Én a csontikra rá se mentem még. Azt hittem h felesleges, mert jönnek újak helyettük :smiley:

Újra is, de ha divine fegyverrel adod meg nekik az utolsó, végzetes ütést, akkor nem élednek újra. Ebből a szempontból tud idegesítő lenni Nito, mert ha gyakod a csontit, és ő beleavatkozik, és kinyírja helyetted, akkor vissza éled a “nyomorultja” :smile:

Nagy bunkó a tag :smiley: Én beszaladtam a lábaihoz, ha tombolhatnékja volt, gyorsan arrébb csapattam. És imádkoztam, hogy ne álljanak belém a spanjai közben.

@csabberfej : csekkold le ezt

Bocsi, hogy csak most írok, de szabadságon vagyok, s haverhoz 3 napra leugrottam Mosonmagyaróvárra :slight_smile:

Köszönöm @szikla85 :slight_smile: Azóta elég sok minden történt. Megfogadtam @Lemmiwinks tanácsát és sikerült legyőznöm Nito-t. Illetve már a Bed of Choas-on is túl vagyok. Most Artorias The Abysswalker ellen próbálok valamit kezdeni. :smiley: Arra van valakinek jó tanácsa? :smiley:

@csabberfej : Na ez kimaradt nekem, de tartozók magamnak még 1 dlc runnal :slight_smile: A 2-t is majd a platina után fogom megcsinálni, de most az Escape Dead Island platina + dlc maxolás a projekt =)

Sok try, meg kell tanulni jól read-elni a mozgásait, majd dodge-olni jól. Egyik boss-ra sincs igazábol semmi “extrább” tanács :slight_smile: Ha mindent kitudsz kerülni nagyjából - akkor nyert ügyed van, akár egy bicskával is, csak akkor több ideig tart :slight_smile:

Kicsit leapadt a topic… @csabberfej merre tartasz?

@szikla85 Hát komám, én most egy ideje pihentetem a DS-t. Knight Artorias-nál kicsit betelt a pohár😅 Viszont ideje lenne folytatni, hisz messze még a vége. Plusz azóta a DS 2 is bekerült a gyűjteménybe.

@csabberfej : Na gratula! Scolars of the first sin vagy sima? Viszont a dark souls 2 merőben más, mint az 1, nehezebb, de jobb. Nekem is kellene folytatni :slight_smile:

@szikla85 A Scholar of the first sin Edition-t vettem :slight_smile: