Dark Souls széria

Áh, akkor már nem sok van. Artorias nehéz, de kis tanulással le lehet győzni. Ki kell ismerni mikor merre lehet dodgeolni. Nagyon összetett a movesete, de minden mozdulata elől el lehet gurulni (általában oldalra, a kard nélküli keze felé), csak taktikusan :wink: Amikor chargeol van egy kis időt staminát regenelni, ja és persze no greed.
Ha van egy erős ultra greatsword-öd akkor lehet vele stunlockolni és pár ütésből megvan.

Nagyon jó játék a DS2 is, de nekem valahogy az első jobban tetszett (főleg a level design). A másodikban nagyon sok boss elsőre meglett, sőt kettőt úgy öltem meg, hogy erősen ittas állapotban voltam :smiley: , a DLC-s bossok viszont jó nehezek itt is. A DS 1-ben talán 3 boss lett meg elsőre (Iron golem, Gaping dragon, Quelaag), érzésre sokkal nehezebb volt. @szikla85 , te nem a DS2-vel játszottál először?

Ezt én is alátámasztom, szerintem a 2 legalább 5x könnyebb mint az 1 és a 3, és igen… túl sok a boss meg a tér, főleg az olyan amelyik túl egyszerű és nincs is jelentősége… alig fogsz rá emlékezni. A DLC-k viszont valóban jók, és nehezek ( kellett is a sima után ) - best fight ever: Sir Alonne! :wink:

@ftheta : nem, az egyel vesztettem el a soul szüzességem

Érdekes, hogy sokan könnyebbnek tartják a DS2-t az 1 nél én pont fordítva érzem, ahogy az 1-et elkezdtem ésszel és DEX builddel játszani, picit utána nézve, hogy hogyan menjek sorba a “pályák” között, szinte simán végig játszottam, 2 boss volt aki durván feladta a leckét a CparaDemon és Artorias, viszont az Artorias boss fight minden percét élveztem függeltlenül attól hányszor haltam meg, annyira szép volt a mozgása a karakternek… Ahogy végigjátszottam az 1et jött a 2 a scholar of the first sin verzió, szintén DEX+katana build. Vagy rohadtul benézem a dolgokat, vagy béna vagyok vagy nem tudom de számtalan anyázó és ordítozó játékalkalmon vagyok túl… :smiley: A legutóbbi rage-et a kontroller repülése zárta, úgyhogy egyelőre jegelem a SirAlonne boss fight-ot. Nem is az idegesít hogy büntet a játék azzal ha gyökérség vagy a greed miatt, Az egyetlen dolog ami táncol az idegszálaimon az a rohadt death penaltiy, amit human effigy-vel lehet ugye csak feloldani. Próbáltam utána nézni, de sehol sem találom hogy lehet kikapcsolni vagy ki lehet-e egyáltalán, minden esetre dühítő… akinek van valami ötlete, az ne tartsa vissza. :smiley:

Két választásod van.
Van a Ring of Life Protection ami, ha meghalsz eltörik, de nem kapsz death penalty-t és nem vesztesz soult. 3e soulért meg lehet reparálni mindig amikor eltörik. Ha jól emlékszem a No-Man’s Wharf-ban van.
A Ring of Binding nem engedi le 50%-ra a HP-dat csak 75-re, de ingyé van. A Dragonrider boss körül találod.

Ó köszönöm szépen! :slight_smile: Az elsőről tudtam, de ezt a képességét nem a másodikat meg nem is tudtam pedig függtem a flextralife-ot és egyéb fórumokat is… Köszönöm még egyszer!

Sziasztok!

Én XBOX-on tolom a GOTY editionnel és szeretnék a polcomra egy Collector’s Edition-t. Valakinek esetleg van elfekvőben egy amire nincs szüksége? Természetesen nem ingyen… :slight_smile:
Valamint valakinek van kedve XBOX-on tolnia? :smiley:

Szia :slight_smile: Nem nekem nincsen, de én Xbox on játszom, úgyhogy ha co-op hoz lenne kedved akkor írhatsz nyugodtan! :slight_smile:

Szia!

Persze hogy van kedvem :slight_smile: lassan megvan az első végijátszás majd jön a NewGame+ :smiley: KinjAAki néven vagyok ott is fent ha gondolod vegyél fel aztán játszunk majd :slight_smile:

Szia @kinjaaki :slight_smile: Rendben, megtalallak majd! Addig is jo szorakozast :smiley:

akkor én is keresek pajtikat akiknek van kedve : PS3 --> Dark souls : Prepare to die, Dark Souls 2 : Scholars of the first sin edition van meg, illetve a Demon Souls is megvan, a Dark Souls 1 már platina, de ez nem jelenti azt, hogy nem játszok vele :slight_smile:

Múlt héten kaptuk :slight_smile: Kapásból Sif ugrott be róla :smiley: Remélem nem fog kardot fogni a szájában majd :smiley:

A Demon souls szervereit lelövik :frowning: Hát nem lesz remaster :frowning: Pedig instant vétel lett volna!

" After 9 years of reoccurring deaths and frustrations, but just as many triumphs of dedication, Demon’s Souls online servers will terminate on February 28, 2018. Play online one last time, and share with us your best Demon’s Souls moment!

Once the online services conclude, you will continue to play the game normally offline and the features below will become unavailable:

• Multiplayer (cooperative play, invading other worlds, challenge play)
  • Hint messages
  • Other players’ bloodstains
  • Wandering apparitions
  • Viewing rankings

Again, thank you to all players who have enjoyed Demon’s Souls over the years."
Megejtem a platinát még szerintem belőle, s utána jöhet a DS2

Hali srácok! Újra elővettem a Dark Souls első részét és folytattam ott, ahol kirage-eltem. A következő ellenfelem Sir Artorias the Abysswalker. Igen gyors és agresszív… A kérdésem az lenne, hogy szerintetek milyen fegyverrel érdemes nekimennem? Jelenleg egy +10es Fire Uchigatana-val henetelek, de valami nevetségesen keveset sebzek rajta. Ezzel a karddal ma sikerült elsőre leszednem a Four Kings-et. Ez direkt van így, hogy Artorias-t alig lehet sebezni vagy én vagyok a retardált? :smiley:

Ha immunis rä ne csodálkoz :slight_smile: probálj bleeding / poison / toxic alapú fegyverrel

Szerintem azzal pont ne próbálja, mert bleeding/poison/toxicra S resistance-a van + valószínűleg az a fire nem tesz jót a harcnak, mert kemény resistance-a van minden féle enchanted fegyver(de ha jól emlékszem a fire weapon ellen még azok közül is extra :smiley: ) vagy magic damage ellen. Akár valamilyen katana is működhet ,ha ragaszkodsz hozzá csak ne rakj rá semmilyen enchantment-et csak simán használd és fejleszd.

Köszi szépen a segítséget srácok :slight_smile:

Én a Capra Demon s jo pár pvp s más bossokbol indultam ki, most én is tanultam ebből

Igazság szerint ha nagyon jól dodge-olsz és jó a Time-ingod illetve a türelmed, akkor nem kell semmilyen enhancement a fegyóra. Egy Raw is megteszi, amivel a legtöbb nyers DMG-t tudod az adott fegyóból kimaxolni. Én az összes DS-t így toltam le, mentem és ütöttem - még ha 20 perc is volt :smiley:

Pisti miatt kedvet éreztem, s elkezdtem újra a Dark souls 2-t. Új karakter, kicsit Pisti buildjére hajazok, annyi a különbség, hogy a dexterity mellett, teszek a strenghre, s nem az Uchigatana-val megyek, hanem a sworddel 2 kézben. Remélem most már végigviszem a cuccot :slight_smile: