Dark Souls széria

Pistinek mára

:grin::grin:

DS II ben Mit lehet azzal kezdeni hogy iron keepben ahányszor elindulok jönnek a sötét lelkek de olyan szinten ,hogy az első hídon sem jutok át.

Mivel offline-ban is jönnek, semmit :slight_smile: Le kell őket gyűrni.

@ludovikov az gép által vezérelt dark spirit. Összesen 3 db ilyen lesz ezen a pályán, meg kell ölnöd őket! Ilyen a Dark Souls 1-ben is volt.

Ahh köszönöm! <3 Pont ilyesmi után kutattam, mert most kezdem el az elejétől végig kínozni magam.

Sok sikert! Én nemsokára befejezem. Még 2 final boss van hátra. Eddig közel 110 órámba került, de minden perc megérte :smiley:
May the flames guide thee.

Én is köszönöm lenyomtam őket . Mondom kipróbálom Kontrollerrel hőha olyan gyorsan vissza a bill egérhez mint a pinty. Hiába na 20 éve tolom bill egérrel. A kamerakezelése rémes egérrel sokkal finomabban lehet mozgatni. Én most vettem elő megint kb egy bő év után. De sokszor alt tab vagyok így nem reprezentatív az óraszám én olyan 90 órát érzek benne de még sehol sem vagyok.

Kiegészíteném azt a linket egy másikkal. Ehhez persze kell az angol tudás is, de sokkal részletesebb :wink:

http://darksouls.wiki.fextralife.com/Dark+Souls+Wiki

Illetve találtam androidos app-ot is a témában, de azt bevallom még nem nagyon használtam.

Itt egy másik androidos app is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.shrinktheweb.android.proguidedarksouls

@csabberfej @cthulhuhun Köszi a linkeket, segítséget. Már agyon vertem a Taurus Démont, érdekes volt Dex Dodge buildel azon a szűk helyen :smiley: megpaskolni. 2x le is dodgeoltam onnan. Már értem miért ilyen kielégítő egy Boss megölése.

@blueblanc pedig Taurus Demon nem nehéz. Mondjuk anno nekem is nehéz volt, de aztán ráéreztem :slight_smile: Qualag és Ornstein / Smough sokkal húzósabb

@szikla85 Igen, valóban nem nehéz, azzal volt a bajom hogy szűk helyen kellett dodgeolni, aztán, nyílván ki pixelezni azt a kis rést, ahol nem akadok a bossba és pörgök egy helyben :smiley: Annyira nem idegen nekem ez a system, mert a Witcher 3-ban is, szerettem max nehézségen kaszabolni, dodgeolni össze vissza, így valami reflex van bennem, de nyílván egy Souls játékról beszélünk, oda külön :smiley: Souls reflexek kellenek. De tetszik, várom már azokat a részeket hogy vért sírjak a fájdalomtól.
#championGundyrvsPistiNjon old times.

@blueblanc : Taurus Demonra van 1 easy kill. Annyi a lényeg, mikor bemész a füstkapun oldalt van 1 létra felmászol a két csontit gyorsan lecsapod, majd vissza. Amikor leugrik Taurus gyorsan fuss létrához, mász fel. Állj a perem szélére, s amikor Taurus majdnem alattad van es le, s esés közben a szúrás gombot nyomd be. Ha jól csinálod Taurusnak durván a negyed élete oda van. Urána futni kell a másik torony felé, durván a táv feléig - 3/4éig majd vissza. S taurus lába között eltudsz futni, s újra a létra. Ezt kell durván 4 alkalommal csinálnod.

Taurus Demonnál a kedvencem mikor hátrafele leugrik azon a kis résen a falon :smiley: Azt is elég egyszerű bejátszani, hogy jól dodgeolsz :smiley:

@soulopera : igen ez is jó móka :smiley: Hasonlót csináltam az első végig vitelemben Sen Fortness-nél XD

Srácok tudtok valami jó taktix-ot Manus ellen? Jelenleg úgy állok hogy 1-2 hit és utána meghalok :sweat_smile:

Igen, ez nála így kezdődik… elég agresszív fajta. Nem sokat lehet tenni, meg kell tanulnod hogy melyik Animációja után milyen attack fog következni, ehhez pedig próbálkoznod kell hogy megtudd - csak így fog sikerülni. Ha nem is tudsz mindent ki Dodge-olni 100%osan, elm. a kb. 15 poti elég kell h legyen - nekem általában 0 szokott maradni a végére… mivel némelyik Attack-ja vicc hogy milyen gyors, illetve a sötét miatt nem mindig lehet jól látni azt a hülye kezét. Hajrá! Menni fog… a titkos fűszer a kitartás, és hogy soha ne add fel! :wink:

AQualag sem nehéz, nincs sok moveset-je, viszont Ornsteinék… Hát az agyf*sz! Abba is hagytam ott, nem rég kezdtem újra. Halál nélkül eljutottam a hídig, ahol az a mocsoksárkány megpörköl.
First dead is ON!