Dark Souls széria

Köszi a biztató szavakat. Igyekezni fogok. Majd írok ha megvan a dög :slight_smile:

a sárkány egyszerű, kicsit mész csak előre, s aztán vissza, s a sárkány ugyanúgy megpörköli az elleneket, s át megy a másik oldalra. S akkor tudsz dönteni gyorsan előre szaladsz ( bonfire + rövidítés Undead Parish-hez ) vagy csinálsz 1 shortcut-t Undead Burg felé.

Qualag tény nem nehéz, de new game ±ban a full életemet levette azzal, hogy rám fújt tüzet…

Ornstein és Smoughra 1 tanács van igazán : csak eggyel foglalkozz.

A sárkányt amúgy le is lehet akár az elején győzni. Vagy nyilazással ami nyilvánvaló volt ( bár néha elrepül ). - De azt is lehet csinálni hogy mikor felmész a lépcsőn, akkor a szemközt lévő ugyanolyan beugróba beállsz a sarokba ( ami a Sari-hoz közelebb van ), ha ott állsz egyrészt nem ér el a tűz, másrészt le fog szállni eléd a Sari és lehet ütni. Vagy a lába közt átfutni be a Bonfire-höz, viszont olyankor oda szokott pörkölni neki tüzet úgy h szaladni kell iziben :smiley: - A másik hogy mikor leszállt oda, lemész vissza a boltíves részre a híd alá, és onnan le lehet ütni avagy nyilazni a farkát / és vagy / jobb szárnyát. Ezek csak kis extrák akit esetleg érdekel ! :wink: Hajrá!

Azt tudom, hogy a farka adja a drake sword -öt (azzal csapatom, nekem nagyon bejön), de a szárnya mit ér?

dmg-t neki :smiley:

Rust leírta a dolgokat! Annyival kiegészíteném, hogy ha alul mész s felmész, akkor a beugró mellett van 1 torony, ahol van 1 black knight. Láttam videót róla, hogy onnan 1 db (!!! ) nyilat lőtt a player, a sárkány megmurdelt.

Igen az régen működött, de már egy ideje patchelték azt a bugot :slight_smile: De az még mindig működik hogyha a sárkány lábánál mikor leszáll kifele sétálsz akkor nem sebez a tűz, mint például itt :smiley:

Azt valaki tudja esetleg, hogy a fegyverek okozta sebzést hogyan kell kiszámolni, vagy hogy mekkora lesz előreláthatólag?
Mert igaz, hogy van egy sebzésük, de pl egy +5ös chaos blade sem 216-ot sebez, hanem többet.

Ha DS1-ről van szó, akkor ez a kalkulátor egész jó
https://www.mugenmonkey.com/darksouls/weapons

Illetve ha az elmélet érdekel és magad szeretnél matekozni

Nekem meg ez az elméletem @kacsa9108 :slight_smile:

Üdv srácok!

DS2-ben próbálnám kifarmolni a Berserker Blade-et. Nem elég, hogy nagyon ritkán spawnol le a Mad Warrior ugye, de eddig hatszor lenyomtam, és egy darab itemet sem dobott? Ez normális? Legyek még türelmesebb, vagy valami nem oké?

Itt is megosztom veletek a nagy hírt!

Köszönöm From Software!

Még a teljesen semmitmondó trailer is elképesztően felcsigázott :smile:
Instant vétel lesz!

Ez teljes mértékben így van!!!
Imádom!!! Meg a zenei aláfestés… Kegyetlenül várom! :’)

nintendooo switch-re is jööön hordozható dark souls kelll azonnal :smiley:

Tegnap elkezdtem a kettővel játszani
warriort választottam :smiley: mit érdemes rajta húzni meg milyen fegyvereket keressek amivel pve módban jól haladok? :open_mouth:

Kb. 1 hete kezdtem a DS 3-at, humble bundle-ban szereztem be.
Kicsit tartottam tőle hogy nem fog tetszeni, de szerencsére nem így lett. Beszippantott. Pisti buildjét próbálom én is összerakni. Tegnap este jutottam el a Road of Sacrifices-hoz. Elsőre megöltem az Elátkozott fát és a fagyos lovagot vagy mi az a kijáratnál a Road of Sacrifices felé.

@kerekfakocka : akkor sztem a dark souls 1-t egyenesen imádni fogod :slight_smile: Májusban jön a remaster belőle, de egy jó tanács semmilyen videót ne nézz belőle, mert elmarad a varázslata a játéknak