Dark Souls széria

köszi a tippet, ha végzek addigra vele akkor rálepülök a remasterre is és jöhet majd a 2 is :slight_smile:

mostanában szokásom a játékokat a legújabb résztől kezdeni, a witcher-el is így volt :slight_smile:

Dark souls-nál ez hülyeség, mert sok mindent nem fogsz érteni. Speciel nekem a dark souls 2 nagyon nem adja.

Láttam néhány YouTube videót, ahol 1 HP-val és 1 stamina-val játszottak a játékkal, szívesen kipróbálnám magam én is, csak nem találtam olyan programot, amivel ezt be lehetne állítani.
Tudtok javasolni esetleg valami ilyesmit DS3-hoz?

Szedd le Cheat Engine legújabb verzióját aztán githubról vagy valamilyen másik oldalról tölts be rá egy tablet.
Azokkal általában könnyen változtathatod minden statodat. Csak ha használod mindenképpen offline csináld, mert FromSoftware hajlamos bannolni embereket ha online “csalnak” . :smiley:

Nagyon adná! Szívesen kipróbálnám és jól is néz ki! :smiley:

@kacsa9108 : írj a legó játékokat készítő csapatnak :wink: Én este láttam talán azért lesz necces megcsinálni, mert a legó játékot a könnyűségről ismertek, míg a dark souls ugyebár a nehézségről.

A PS+ -s durva anyát egyébként… ugye csináltam durván 3 hónapja egy új karaktert, akivel a Pisti féle buildet akartam előre letudni. Na most felhőböl letöltöttem a korábbi mentést, hogy 1 német srácnak tudjak segíteni. Azzal a lendülettel kitörölte a Ninjon karakterem, szóval kezdhetem elölről :frowning: Nem hiszem el, hogy nem tudták megoldani azt, hogy minden karakternek külön mentése legyen.

Remélem Pisti olvassa a topikot, mert lenne majd kérdésem is hozzá a remasteres verzióból.

Kár érte. Én is nekiálltam újra, két hónapja, de egy pár nap után valahogy meguntam. Pedig a hidas sárkányig elvittem 0 halállal!!! :smiley:

nekem újra bele kell rázódnom, s akkor sima liba lesz, de a black knightokat a fő karakterrel simán megölöm :smiley:

Sziasztok!

Nem tudja valaki hogyha megveszem a lemezes dark souls prepare to die-t akkor azt még be tudom aktválni steamen?
vagy már csak a remastered lesz elérhető?

@mrgregtaylor : szerintem be lehet.

Szinte biztos, hogy belehet én még mindig azzal játszom. Én nem is vettem meg DS:Remastered-et, mert nem láttam értelmét 20 euróért. DSfix-el szinte ugyanúgy fut a Prepare to Die.

Egyáltalán nem ugyanaz azért DSFIX-el se, ezt úgy mondom hogy én is anno azzal toltam, és a Remastered, azért az valóban egy profibb kivitelezés lett: mind PC-s irányításban, és fix. 60 FPS-ben mindenhol, illetve grafikailag is jobb/szebb. 20€ért vettem én is, szerintem úgy oks, 40€-et én is sokallnám érte.

@soulopera : hát amit láttam a remasterből abból lehetett látni, hogy ez sokkal szebb, mint mint a sima verzió. Legjobb példák :

• alap verzióban ha felveszel valamit az olyan, mint 1 gombóc vaniliás fagyi ( jó kis hasonlat XD ) míg a remasterben csillog rendesen.

• alapverzióban ha mész be 1 bosshoz az olyan, mintha csak úgy odatettek volna valami fehéret, míg a remasterben látszik, hogy az köd.

Ezt ismeritek? Könnyesre röhögtem magam

Ez a dsfix mi is lenne amiről beszéltek? :smiley:

Anno a PrepareToDie edition-höz PC-re ez egy külső progi volt, ami segítségével “jobb” volt a controls bill.+egér és a kamerakezelés ( de még úgy se tökéletes, mint pl. a 3-ban, vagy most a Remastered-ben ), valamennyire a grafit és az FPS Lagzásokat is “fixálta” amennyire ezt meg tudták oldani ( de pl: még ezzel is tragikus volt Blighttown ).

Érdekes és hasznos!

Most egy kicsivel más vonalon próbálkozom. A drake sworld-öt lecseréltek az uchigatanára. Blightown-előtt pedig darkroot-ot szeretném kimaxolni, hogy legyen elég mérgezés csillapítóm. Jajj, Sif, könyörülj rajtam!!! :smiley:

Aki nem Uchigatana/Dex build-el tolja végig a DS 1-et, az mit válaszott?

Most egy Claymore + Power within kombóval tolom a Remastered-et, esetenként Halberd-et is használok. A Power Withint-tudom ajánlani, 50% damage + 50% stamina regen cserébe egy keveset visz a hp-ból (mint a Chaos Blade csak nem ütésenként, hanem folyamatosan).

@kacsa9108 : ahogy a kovácstól lementél, onnan a titkos falas bonfire-ig van 4 db fa. Azokat oda vissza alapon öljed. Tudom monoton, de az biztos.

@ftheta : én a gravelord servant-tal toltam ki a játékot. Eévileg vérzést okoz az ellennek.

Egyébként gémbot dark souls végigjátszását ajánlom, rengeteget lehet rajta röhögni, s mutatott érdekességeket a sima és a remaster között.

Sziasztok, csak beirom mert nem birom magamban tartani, kinyirtam azt a rohadt Champion Gundyrt.
Most voltam azon a ponton hogy beverem a monitorom, eddig minden boss megvolt aranylag hamar meg konnyen.
Most johet Archdragon peak aztan a fonok :smiley:
#DS3 #STRENGTHBUILD #BROADSWORD+10 #FALLENKNIGHT #SHIELDOFWANT #LVL104