TheVR Fórum

Darth Vader avagy Anakin Skywalker történet, csak engem hatott meg?

Újra kezdtük a Star Wars filmek végignézését és nekem még mai napig az “első” három rész az Anakin története tetszik mai napig a legjobban de, mindenkitől azt hallom, hogy Anakin gonosz, baj van vele stb én meg inkább empatikusabban látom. Más is érez így? Megható ahogy sokat szenved elveszíti a közeli szeretteit és szeretne jól cselekedni én jobban ezt látom, de persze vannak durva és rossz döntései mert elvakultan ragaszkodik a szerelméhez a vége felé és még… Padawan-okat is gyilkol… Az első trilógia ami 4-5-6 az természetesen a klasszikus és szerintem fantasztikus, de lehet a 98’- as évfolyamom tehet róla, hogy nekem az “újabbik” tetszik jobban. Maybe :slight_smile: :film_projector: a kérdés a címben költői tudom, hogy van más is, de kíváncsi vagyok a véleményetekre aki hozzá tud szólni.

Hát vannak akik a xenomorphnak szurkolnak az alien filmekben. :smiley:

1 Like

Ki tudja… Ha jobban megismertetné velünk azt a primitív fajt lehet még sajnálnánk is őket :smiley:

Ajánlom figyelmedbe a Clone Wars sorozatot… Ott fogod igazán Anakint megismerni és ha a filmek alapján tudtál vele azonosulni, akkor a CW után megjobban fogsz tudni. A CWben megismered a közte és Obi-Wan közti kapcsolatot (mint két testvér), illetve az egyik legjobb barátja és egyben tanítványa közötti kapcsolatot Ashokaval (aki szerintem az egyik legjobban megirt női karakter). A könyvekből az is kiderül h nem votm igaza a Jedi Councilnak, egy jedinek nem kell elengednie az érzéseit-kötödéseit, hanem meg tanulnia ezeket kontrollálni és feldolgozni. Én elég erősen fogyasztom a star warst (filmek, képregények, könyvek) és azt kell mondjam h Anakin/Vader az egyik legjobb karakter/karakterek.

2 Likes

A Clone Wars-t is elkezdtük kíváncsi leszek rá és kösz az infót :slight_smile:

1 Like