DEAC-Hackers

Jelen pillanatban ezek mennek a DEAC-Hackersben, az UP a Fortnite kapcsán elkezd felfutni, de nincs középvezető, CoC játékos is akadna, de ott sincs középvezető…

Ám számos játék van, ami nincs nálunk, de lehetne szervezetten, legalábbis UP szinten… erről is szól a mostani toborzás, amit a plakáttal próbáltam érzékeltetni, mellékelem képben

.

Érdemesebb lenne csinálnod 1 db DEAC-Hackers topicot, és akkor oda mehetne minden. Látom hogy pár naponta nyitsz egy újat.

2 Likes

Az is igaz.

Igyekszik az ember, ugye. Köszi a tippet, átneveztem és akkor majd ide igyekszek :slight_smile:

Átneveztem. Ám amit eddig posztolgattam, nem volt mind Hackerses, sőt szerintem inkább nem az volt többségben, de távolabbról könnyen lehet persze, hogy minden annak látszik :slight_smile:

1 Like

Bocsánat, Vinnai Tamás kollégám nevét elírtam, javítva:

A lényeg hogy észrevetted.A srácok biztosan segithenetek benne egyébként.Vedd fel velük is kapcsolatot levélben szerintem.Ha más nem is a versenyek kommentálásában.

1 Like

Jó ötlet, simán lehetne belőle egy rész a csatornán, hogy hogyan is folyik az esportoló képzés, profi körülmények között.

1 Like

köszi, de a profi körülmények kicsit még odébb vannak azért :slight_smile: