Dead space 2 nem működik!

Megvettem és letöltöttem a játékot de valamiért nem indul el!

Szia
config, platform, hibaüzenet, screenshot

2 kedvelés

hello
Tudnál segíteni?

hát ha a fenti infókat megadod megpróbálhatom :smiley:

2 kedvelés

Nincs hibaüzenet, a platform pc azon belül is steam,screenshot- nemtudom miről küldjek, a cofiguraciom pedig: LAPTOP-095UFEJP
Procesor Intel(R) Core™ i7-9750H CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz
RAM 16,0 GB
illetve rtx 2060 graf kártya

Nvidia experience van a gépen?

Nincs

Szia!

Próbáld meg a játék mappájában (x:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Dead Space 2) lévő .exe-éket áttenni adminisztrátor módba. (lehet, hogy érdemes lenne megpróbálni Windows 7 kompatibilitás beállítással is)

Viszont elképesztő sokan szívnak, hogy a Steam-es DS2 nem működik. Érdemes lenne Origin-en (is) beszerezned.

Nem működik ez a megoldás sem.
Csakhogy most vettem és ezt ilyen alapon felesleges pénzkidobásnak tekinthetném…

2 hét és kevesebb mint 2 óra játék mellett van refund

1 kedvelés

Esetleg nem lehet valahogy originen is aktiválni a játékot steamen keresztül?

kell origin a futtatáshoz steamen keresztül is, legalább is a bf sorozathoz kell.

1 kedvelés

igen azt tudom, és ossze is van ötve a steamem az originnel viszont ott nem jelnik meg a játék a könyvtáramban…

ha nem látja akkor refund és originen vedd meg

Ahogy @miazhogyketto írja, kérj refund-ot a Steam-től és visszakapod a pénzedet. Kipróbálnám személyesen is, hogy hogyan működik az aktiváció Origin-re, mert arról is írnak bőséggel, hogy az activation.exe-vel is gond van, viszont nekem Origin-en és Steam-en megvan az összes DS játék. (mivel Steam-re csak később jött - meg amúgy is, köll, dobozosan is megvan :smiley: )

1 kedvelés

Kösz a segítséget már sikeresen viszakaptam a pénzt!

1 kedvelés

Akkor zárható is a topik vagy van még kérdésed?

esetleg még annyi hogy a dead space három-mal is van e ilyen probléma vagy sem mert én főleg steammen szoktam játszani szvl ha lehet azt ott venném meg. Viszont ha ott is ugyanilyen probléme áll fenn akkor mindegy…

Sajnos passzolok. Én is Steam párti vagyok, de az EA játékokat Origin-en veszem meg először. (vagy, ha nincs, ill. hamarabb van akkor: Uplay-en, Epic-en, vagy GOG-on, vagy MS Store-ban, etc. is :smiley: )

De nehogy Origin-en vedd meg bármelyiket is!!! Csak kulcsot vegyél. (bár ahogy nézem már nagyon olcsók, 5 euro a DS3, kulcsként meg 3,5+ euro)

1 kedvelés

Köszönöm a tanácsot és megfogadom!

1 kedvelés