TheVR Fórum

[Destiny 2][Pc] Társ és csapat keresés

Üdvözlök mindenkit kedves fórumtársak! Azért hoztam létre ezt a topikot, mert szeretném ha együtt tudnánk játszani a játékkal amikor megjelenik. Aki akarja megadhatja a Battle.net fiókjának a nevét illetve megbeszélhetjük ami a témával kacsolatos. Akár technikai segítséget is adhatunk egymásnak.Aki szeretne, vegyen fel: gabflagBLNT#14947129

Sziasztok! BenHay#2795 a Battletagem, ha valaki szeretne majd nyugodtan felvehet. Clan alapításba benne lenne valaki?

Sziasztok! Én is szívesen csatlakozom Rodney#21691 a Battletag-em.

Sziasztok, a battletagem Eternal#2810. Klánt is kersek de szívesen mennék bárkivel ts-t meg tudom oldani ha kell.

A múlt havi Humble Bundle csomaghoz megkaptam a játékot. Egész jó, ha valaki játszik még vele és van kedve közösen tolni vegyen fel

Battletag: Sypos#2333

A fentieknek pedig felvettem, ha valamelyikőtök még játszik

Sziasztok valaki még nyomja a gamet?

Mostanság elég ritkán, de igen

Viszont van egy Discord szoba, ami aktív, folyamatos csapatkereséssel, otthon dobok egy linket.

Akkor majd dobd a linket és köszi előre is :smiley:

Tessék a link

Létezik még valaki aki nem játszotta még oda és vissza ? Nekiálltam egyedül tolni, de semennyire nem értem, vagyis inkább csak zavaros egy csomó minden valszeg a gyatra angolom végett (ami szinte nincs is, de most nem ez a lényeg :D).A másik kérdésem, hogy lenne kedve bárkinek is játszani ?

Papírkutyak klant keresd :slight_smile: kérdezik ki ajánlott Toothless az :slight_smile:

Köszi szépen az ajánlást holnap rá is keresek :smiley: Hatalmas pacsi

Sziasztok. A Ninjon klán szeretettel vár minden új és régi játékost nemtől, kortól, vallástól és bőrszíntől való tekintettel.
A klánhoz itt tudsz csatlakozni: https://www.bungie.net/en/ClanV2/Chat?groupId=3865304
Kis baráti közösségünk Discordja: https://discord.gg/GeQEFq
A Destinyn kívül a főbb multi játékaink a Warframe és a Siege. Ha van kedved akkor gyere és csatlakozz egy igazán elbaszott :smiley: baráti társasághoz.

Sziasztok!

Ebben a posztban a társaságunkhoz keresnénk embereket, ugyanis sajnos nem vagyunk elegen a nagyobb kihívásokhoz, nevezetesen a Raidekhez. Jelenleg 4-en szoktunk játszani (bár igaz, ebből 3-an vagyunk gyakrabban) és főleg a játék PvE részével töltjük a játékban az időnket. Célunk nem egy klán felépítése, hanem csak egy kisebb, közeli, jóhangulatú baráti társaság kialakítása.
DLC-k közül a Forsaken, illetve a Shadowkeep van meg mindenkinek, a Beyond Light csak sajnos egy embernek (bár én is tervezem megvenni).

OFF: Természetesen nem csak Destinyzni szoktunk, például GTA Online minigame-eken is gyakran baromkodunk.

Ha esetleg szeretnél csatlakozni hozzánk, akkor írj nekem egy privát üzenetet és megadom az elérhetőségemet.

Köszönöm szépen, hogy időt szakítottál erre a rövid üzenetre c:
Erik.