[Destiny 2][Pc] Társ és csapat keresés

Üdvözlök mindenkit kedves fórumtársak! Azért hoztam létre ezt a topikot, mert szeretném ha együtt tudnánk játszani a játékkal amikor megjelenik. Aki akarja megadhatja a Battle.net fiókjának a nevét illetve megbeszélhetjük ami a témával kacsolatos. Akár technikai segítséget is adhatunk egymásnak.Aki szeretne, vegyen fel: gabflagBLNT#14947129

Sziasztok! BenHay#2795 a Battletagem, ha valaki szeretne majd nyugodtan felvehet. Clan alapításba benne lenne valaki?

Sziasztok! Én is szívesen csatlakozom Rodney#21691 a Battletag-em.

Sziasztok, a battletagem Eternal#2810. Klánt is kersek de szívesen mennék bárkivel ts-t meg tudom oldani ha kell.

A múlt havi Humble Bundle csomaghoz megkaptam a játékot. Egész jó, ha valaki játszik még vele és van kedve közösen tolni vegyen fel

Battletag: Sypos#2333

A fentieknek pedig felvettem, ha valamelyikőtök még játszik

Sziasztok valaki még nyomja a gamet?

Mostanság elég ritkán, de igen

Viszont van egy Discord szoba, ami aktív, folyamatos csapatkereséssel, otthon dobok egy linket.

Akkor majd dobd a linket és köszi előre is :smiley:

Tessék a link

Létezik még valaki aki nem játszotta még oda és vissza ? Nekiálltam egyedül tolni, de semennyire nem értem, vagyis inkább csak zavaros egy csomó minden valszeg a gyatra angolom végett (ami szinte nincs is, de most nem ez a lényeg :D).A másik kérdésem, hogy lenne kedve bárkinek is játszani ?

Papírkutyak klant keresd :slight_smile: kérdezik ki ajánlott Toothless az :slight_smile:

Köszi szépen az ajánlást holnap rá is keresek :smiley: Hatalmas pacsi