Destiny 2

Sziasztok!

Remélem hogy most jó helyre írok. Szeretném megtudni a ninjonoktól hogy mennyire éri meg megvenni a destiny2ból az alap verziót. Válaszokat előre is köszönöm. Remélem lesz aki minél hamarabb válaszol mert már nagyon várom :smiley:

Ha tetszik és szívesen játszanád, nem értem, mire vársz. Ha valakinek bejön valami, az az utolsó, hogy bárki más véleményére ad, inkább csapatja és a saját örömét keresi benne, szóval hajrá! :slight_smile:

Itt kérdezd inkább!

Sziasztok!
A free weekend során meg vettem az egész játékot, jelenleg 50es szinten 592 powerrel
Aktív játékosokat klánt keresek hogy legyen kivel játszani raidelni esetleg.
Válaszokat előre is köszönöm.

Engem addolhatsz #agx4s a bnet accom, 560 körül vagyok, ha kilesz egy párfős csapat egy két raid-re vevő vagyok.

Szia.
nem találja ezt a bnet accot :frowning:

Raidre én is vevő lennék de kb egyedül vagyok benn vagyok egy klánba de nagyon halott.

a battletag nemm csak szám kéne hogy legyen?

Elvileg fel kéne hogy tudj venni csak simán az acc név alapján is, agx4s#2283 ez a battletag.
Én ugyan benne vagyok egy külföldi klánban (egy streameré ahol sub vagyok) de nem szoktam velük tolni mert bőven 600 felett vannak, csak a clan rewardok miatt mégis jó :slight_smile:

Kezdem sejteni mi a baj hülye vagyok gondolom te ps4en vagy én meg ide írtam elnézést a zargatásért én meg pc-n vagyok

PC-n vagyok én is. Mi a taged? Megpóbállak akkor én felvenni.

Röpcsi #2940

Meg vagy

Közben updatelt a bnet app, lehet az volt a probléma.