Diablo 3: Battle Chest vásárlási dilemma

Sziasztok!

A Diablo 3: Battle Chest játékot szeretném megvenni pc-re és a párommal szeretnék vele játszani.

Ha a boltból veszem meg, akkor több gépen is futhat a játék? Vagy csak egy gépen futhat?
Ha a G2A oldalról veszem meg, akkor kapok egy kódot, de azt csak egy account használhatja? Akkor 2 kódot kell vegyek, hogy mind a ketten játszhassunk külön gépen?

Hogy van ez? Valaki tudna nekem ebben segíteni?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Ha ilyen coop-multiplayer, akkor valószínűleg 2 külön acc és gép kell hozzá, mint pl a PUBG esetében. Egy acc-rol nem hiszem, hogy lehet két gépen, két külön karival játszani… De hátha jön vki, aki tolja, a mai tendenciák alapján ezt tartom valószínűnek.

Tehát, ahány gép annyi játékot kell megvennem?

Ahhoz hogy D3-mal játsz, be kell lépned a Battlenet kliensbe. Egyszerre csak 1 helyen lehetsz belépve a játékba, ebből következik hogy egy kóddal egy ember tud játszani.

Ha konzolra veszed, akkor van benne a klasszikus kanapé-multiplayer. Ha PC-re, akkor viszont 2-t kell venned, és csakis online működik.

Üdv: Bazsi

2 embernek 2 kell, 1 accot nem lehet “megosztani”.

Akkor az van amitől tartottam, ha a boltból rendelnék egy játékot az csak nekem lenne jó, a páromnak egy másikat kellene vennem. Akkor mégis csak a G2A marad, hisz ott majdhogynem kettőt kapok ugyanazért a pénzért, mint ha a boltból rendelném lemezes formátumban.

1 kedvelés

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!