DIGI router

Sziasztok! Adott egy Wi-Fi 6 TP-Link router ami rá van kötve a fehér Fiberhome routerre. Utóbbira hogyan tudok bejelentkezni? Mert eddig nem sikerül sehogy. Bridge módba van szerintem.

Köszönöm

Kábellel köss rá direktben egy gépet, majd a böngésző címsorába írd be a 192.168.0.1 ip címet.

1 Like

Megvolt, 1.1 el próbáltam nem működött sajnos.

Cmd-be beírod az ipconfig vagy ipconfig /all parancsot és a deffault gateway lesz a router ip címe.

Hiába irtam be nem működött. TP Linkel működött ezzel nem. Újra is indítottam a fehéret de úgyse tudtam kábelen keresztül a fehérbe dugva, cdd ipconfig, default IP vel belépni a böngészőből.

Az alján rá van írva minden info. De simán elképzelhető, hogy bridge módban nincs is semmi felülete, mert bridge módra is csak az ügyfélszolgálat tudja átállítani.

Mit akarsz egyébként csinálni vele, amiért be kell lépni?

Enis a bridgere gyanakodtam de azt csak ők tudják állítani nem a fehéren?
Igen ezeket vágom az alján az alap értelmezett dolgok rajta, ezekkel próbálkoztam meg a fentebb írtak csak most valamiért nem tudok fellépni rá.
Beállítások át akartam átnézni csak rajta is TP Linken már megvolt (LEDek világításat is kikapcsoltam, jelentőséget feljebb vettem wifin én :grinning:) mondom szetnezek ezen is aztán nem sikerült eddig :smiley: