Discord Szoba

Hello srácok nem akarnátok egy h1z1 discord szobát csinálni? ha csinálnátok nagyon szépen megköszöném

1 Like

Esetleg egy VR szoba, a HMD-vel rendelkezőknek? Nem hsizem, hogy szükséges külön Rift és Vive szoba, olyan sokan nem vagyunk.

2 Likes

Én egy Diablo (1,2,3) szobát szeretnék nagyon!

1 Like

Sziasztok! Lehetséges az hogy Paragon (moba játék) szobát létre hozni. Örülnék ha találnék társakat a játékhoz :D. Előre is köszönöm.

1 Like

Paragon szobának én is örülnék :smiley:

2 Likes

Sziasztok!

Van igény, illetve megoldás arra, hogy nem csak játékonként, de platformonként is legyenek szobák?

Köszi!

Üdvözletem!

Én Crossout szobának örülnék. :smiley: Előre is köszi ha létrejön. :slight_smile:
Szép napot, Sziasztok.

1 Like

Paragont hol toljátok @biforq45 @JudyD ?

Sziasztok. Egy Péntek 13. szobára lenne esetleg igény? Személy szerint örülnék neki, ha egy frankó csapattal tudnék játszani.

Csatlakozok sylar888 kollégához, igény az lenne rá. :slight_smile:

Én PC-n de ha ps4-es vagy az se gáz sok emberel nyomom aki onnan tolja.

Hali! Egy Fortnite szobát lehetne készíteni, hogy ne a PUBG-ben írogassunk ha oda keresünk bajtársakat a csatamezőre?

2 Likes

Sziasztok!

Egy Call of Duty: WWII dc szoba esetleg megfontolás tárgya lehetne? Ahogy én saját- és más véleményét elnéztem, elég jól sikerült a játék és szívesen multiznék értelmes emberekkel. Egyéni keresgetés helyett, erre kiváló lehetőséget biztosítana egy külön szoba.

Előre is köszönöm a javaslat megfontolását! Szép estét!

BriaN

Sziasztok!

Lenne igény esetleg Phone Destroyer szobának discordon? :innocent:

2 Likes

Sziasztok!
Lenne-e kedvetek egy Hearts of Iron IV-es szobát csinálni? Szerintem van egy pár ember akinek megvan és lenne kedve egy csapattal játszani, funolni. Támogatásotokat előre is köszönöm!

1 Like

Sziasztok sikerült beszereznem a warhammer end times - vermintide-ot. És jó lenne ha csinálnátok hozzá egy szobát mert egyedül nem a legjobb angolul meg nem nagyon tudok szóval beszélgetni se tudok másokkal.