Discord szobák

már aki csinált magának saját szerót

“Cseverésző” szoba

Az a general chat=cseverésző szoba

1 Like

nem kell külön szeró, megbeszélitek a szobában hogy akkor mentek együtt aztán add friend és call ennyire egyszerű

4 Likes

Hallgassatok @hefex669-re! Ő okos srác! :smiley:

4 Likes

Nem tudom hányan tolják a közösségben ETS2-t, de ha elegen ahhoz, hogy multiban összeverődjünk egy-egy nagyobb convoy-ra, akkor támogatnám egy szoba létrehozását erre a célra.

2 Likes

Értjük Jani nem akarsz + szobákat gyártani mert melős x)) #jokin

1 Like

Tech - Help = Nekem segítség lenne, hogy a magam szerény tech tudásommal tudjak kérdezni Tőletek/Mindenkitől, aki profi a gépek, konzolok világában technikai szempontból (telepítés, hibák megoldása, gép összerakás stb.)

#techchat az amit keresel

2 Likes

Szerintem a voice channelt úgy kellene csinálni hogy csinálsz egy “—Overwatch—” channelt amibe nem tud senki csatlakozni. Ez alá pedig a subchanneleket kéne, ami például “Quickplay 1” “Quickplaay 2” illetve "Competitive 1’’ “Competitive 2” stb. Talán túl sok, de ha csak a lényeges játékoknak csináltok voice channelt akkor meg lehetne valósítani.
Csak azért mert ha van 1 nagy “overwatch” channel, akkor az káosz mivel 6v6 csapatjáték de ez egyértelmű. Tehát vagy legyen mindenhez, vagy egyáltalán ne

Szavazás is ON! Kibővítem ha jön újabb jó ajánlás :slight_smile:

miért nem jó az hogy akivel megbeszéled a sima chat ben hogy játszotok akkor add friend és call ennyi

Miért ne lenne jó ?

Éppen ezt mondom hogy vagy legyen kirészletezve vagy egyáltalán ne is legyen.

érted van 4 szoba akkor én most irjak be mind a 4 be hogy játszani akarok ? vagy beírok 1 be és ott megbeszélitek a dolgot

Szerintem félreérted. Én voice chatről beszélek nem text chatről.

értem én, de bemegyek egy szobába aztán ha már játszanak ? igy meg privátban “felhivjátok egymást aztán összehozzátok a játékot több ember is benne lehet a callban”

Szia. Egy BF1 johetne szerintem.

2 Likes

Payday2 :slight_smile: esetleg BF3, BF4

Szerintem minden nagyobb online játékhoz (CS:GO, Dota 2, LoL, HotS, Division, Siege, stb) jó lenne külön szoba.

4 Likes