Division 2 friss hús

Csoki !

Megvettem a Division 2-őt és partnereket keresnék játékra. Az első részben volt 1200+ órám 1.6 előtt, szóval nem vagyok teljesen kezdő :smiley:

Most kezdtem WT1-et…nem sok időm van de azért játszogatok vele :slight_smile:

Amator leszek, de mi az WT1 ?:smiley:

World Tier 1 (felhuztam lvl 30-ra meg letoltam az összes Stronghold-ot és elkezdtem az első tier-t)

Heló, ha van még egy porosodó hely csatlakoznék, még csak most kezdtem a gamet, 07 szintü vagyok sokat nem tudok nyújtani de egy jó társaságot remélem igen :sweat_smile::grin:

Csoki ! danszthedude a uplayem (elvileg :smiley: ) vegyél fel és majd mehet a menet :smiley:

Addoljatok engem is x3n0ka mindenhol a userem és ugyanazt a profilképet használom mindenhol :slight_smile: így könnyű megtalálni :smile:

Mi egy szintén itt lévő kollégával már 30at érjük ma-holnap, így nem mondom, hogy gyere most… de amint eléred a maxot várunk szeretettel.
Elég élvezetes a szintezés és ha találsz magad mellé társat nagyon jól is lehet haladni vele.

Ha kérdésed lenne szólj bátran, aztán gyerünk a 30 World Tier 5-re :wink:

Nekem egyedül is 6 nap alatt megvolt a lvl 30 úgy, hogy nem is mondhatom, hogy egész nap csak azt toltam… De jah egész fun :slight_smile:

Viszont az fix, hogy a Division 2-ben is az LMG-k az OP-k :slight_smile: 2 jobbacska LMG-vel (főleg ha 150-es tár van rajtuk) már szinte cheat-nek érzi az ember amit lelehet művelni :smiley:

Hali végre sikerült elérnem nekem is a WT1-et, így akit még mindig érdekel a Tier-elödés akkor addolhadtok engem is, user nevem Atessz25😊

Dark Zone ? Most toltam egy fél órát 12-esen és imádom :smiley: