Division 2

Sziasztok!!
Segítségeteket szeretném kérni.
Division 2 ma megjelent és egy olyan probléma jött elő ami korabban a béták alatt nem találkoztam. Belépve a játékba nincs hang majd játék közben eléggé nagy gyakorisággal megakad a játek!
1060 6G 16G RAM i5 processzor
Mi pehet a probléma!
A segítséget előre köszönöm!!

Más játéknál jelentkezik?
Kezdésnek hőfokot és terhelést nézz aztán lehet tovább menni a driver felé ha ott minden rendben.
Lehet nem árthat egy reinstall majd kezdésnek a div-re

A játék alapból a hangkeverést 5.1 -re állítja, (házimozi a neve talán) amit az audio beállításokban kell átrakni TV speakers -re, vagy Headphones-ra.

Játékban eleve volt hang probléma hogy elment, így nincs kizárva hogy még mindig benne van.

Logitech Headsettel kezdtem a játékot, és amíg le nem szedtem a Logitech Gaming Appot a gépről folyamatosan ezek a problémák jelentkeztek. Azóta nincs gondom vele. Lehet, hogy más, hasonló program zavar be.

Nem jelentkezik masnal regen nagyon regen volt ilyen a procit terheli le es 100%_on porgeti es ezett hal meg az egesz ha nyomaz egy feladatkezelot akkor utanna elkezd leesni a szazalek jon a hang es fut a jatek de amint visszalepsz megint terheli!!

Laptop vagy asztali gép?

Asztali

Sziasztok!!
Koszonom a segitseget gondolni sem mertem hogy egy fejhallgato softwer driver miatt nem tudok majd hatszani egy jatekkal hihetetlen!! Koszonok mindent!
Tovabbi jo jatekot mindenkinek!

Újabb meglepetések a játékkal kapcsolatban.
Laptopokon ha jól tudom nagyon rosszul fut 30fps-re lockolva mert 60 szaggat mint az állat és késve töltenek be a texturák. Legalábbis haverom akivel játszani szoktam ezt tapasztalja i7/16GB/1060 6gb laptoppal.
Valami nagyon nem megy a division teamnek optimalizálás terén mert gyengébb asztali gépeken jobban megy a játék :rofl:

Azt ugye tudod hogy a laptop alkatrészek drasztikusan gyengébbek mint az asztali megfelelőik?

Pl az asztali 1060 6G legalább 20%-kal erősebb mint a mobil.
Egy i7 7700 25%-kal erősebb mint egy 7700HQ.

Ezek pedig nem összeadódnak általában, hanem inkább összeszorzódnak.

Ez persze nem jelenti azt hogy ne futhatna jobban, de csodát laptoptól nem kell várni. Másrészt milyen beállításokkal szaggat?

Azt tudom, hogy gyengébbek a laptopok de minimum graphon akkor se kéne neki ilyeneket művelnie.
Plus tele van a ubi forum ezzel a hibával és ez a div 1-ben is jelen van de szarnak rá kb.

Nálam egyszer az első rész egy ideig egy 5400-as laptop wincsin volt fent és bizony gondok voltak a textúra betöltéssel, ugyanazon a gépen amin normál vinyóval simán futott. Hogy a 2 hogy fog muzsikálni nem tudom, mert csak az új videokártyával együtt lesz meg. Ha van ssd a laptopban érdemesebb arról futtatni.

Na koszonom ezeket egyaltalan nem tudtam pedig egy ideje kovetem az esemenyeket pc illetve laptop ugyben!!

A hang probléma és az ebből eredő mikor laggok, azok a LOgitech software miatt van sajnos… :frowning:
Tud róla a Logitech is, és azt irták hogy a Logitech G Hubot használjuk helyette, kb. pont ugyan az mint a gaming software csak ez ujabb kifejezetten az uj G szériás termékekre fejlesztették!
Ha komolyabb lagg spikeokba futsz bele időnként, pl. 60 fpsről 5-re majd vissza, az játék bug!
Ezért várjuk azt a bizonyos “day one patchet” ami talán kijavítja!