TheVR Fórum

Döntés

Hello lenne pár kérdésem. van egy ryzen5 3600x proci, rx580 video kartya, 16gb 2660mhz ram. cserélni szeretném a videó kátyát meg a ramokat mit ajánlatok? videó kártya téren amd vagy nvidia? (stream is megy a gépről) köszönöm :slight_smile:

Szerintem tegyél mellé 4600MHz cl 14-es ramokat és egy rtx 3090-et.

Ui.: Itt nézelődj:

4 Likes

Abszolut keret és elérhetőség függő a dolog.

2 Likes

A 3090 az nem valami pénzt tárca barát :smiley: (nekem) én gondoltam 120.000-ig a videókártya keret.

Jelenleg pont most ne akarj vidikarit cserélni , egyszerűen nincs , ami van is jóval (de nagyon sokkal) drágább mint aminek lennie kéne.

4 Likes

Kegyetlen vagy, @soolerirl . :joy:

Akinek inge az kérem vegyen most magára. Elvárom mindenkitől hogy tisztelettel beszéljen vagy írjon üzenetet a másiknak,
Tisztelettel és segítőkészen válaszoljatok vagy pedig ne szóljatok hozzá a témához.

Viccet félre téve, most tényleg ne vegyél: egy részt nincs, másrészt ami van, nagyon drága.
Amiben én gondolkodnék, ha normalizálódnak az árak -figyelembe véve a keretedet: 1660 Super, 2060 (Super), bár utóbbi valamivel 120eFt felett van, normál körülmények között (főleg a Super).
Ram esetében 3200mhz, Patriot Viper. 3600mhz, ha bővebb a keret.

1 Like

köszönöm a segítséget akkor a RAM-ot el is döntöttem, a videókártyára meg várok. köszi pacsi :slight_smile:

2 Likes