Drakemall

Sziasztok! Én kipróbáltam az oldalt! Valószínűleg nagyon szerencsés lehetek, de 100 dollár feltöltéssel sikerült nyernem. ( PS4, vr szemüveg, Fuji instax Mini, utóbbi kettőt vettem az oldalon miután kb azonos értékű dolgokat nyertem)
Szóval az én tapasztalataim az oldallal kapcsolatban pozitívak. Inkább a szállítási módon izgulok én is, bár 10-10 dollár szállítási költséget számolnak termékenként, olvasatom szerint a cég az esetleges vámot és adót minden esetben a vevőre terheli. Remélem tudtam segíteni, a tanácsom nekem is egyezik az előzőekkel csak annyi pénzt tegyél fel az oldalra amennyit nem sajnálsz! (Szerintem 100 dollárnál kevesebbel értelmetlen bele kezdeni)

Majd hogy ha meg is kaptatok amit “nyertetek” akkor irjatok, addig ne mondjátok róla h megbízható meg ilyenek…

Elég szerencsejáték, de a másik kérdés pedig az hogy megérkezik-e egyáltalán a “megnyert” loot.

Egészen addig ez jó “deal” míg a cuccost elküldik, talán még a vámon se akadfent (de ha igen még úgy is), és jobb esetben megkapod, nem pedig várod örökre a csomagot vagy kapsz két cseréptéglát a dobozban…

@iamtommusic :wink:

És el se romoljon, legalábbis kíváncsi lennék az így nyert termékek garanciáztatására…

Nagyobb elektronikai termékekre a gyártói garancia gondolom él, szóval a helyi márka szervízbe elvileg be lehet velük fáradni.

Már ha számlával érkezik…

Ha már lottót reklámoztok és ajánlotok, legalább várjatok addig amíg meg is érkezik az a cucc. Még az is lehet, hogy került 100 dollárba a feltöltés, és utána vagy meg sem érkezik, vagy fizetsz vámot és adót úgy, hogy kapsz 2 kiló habtéglát… Persze remélem nem… :slight_smile:

Ez nekem is egy félelmem. Azért bízom benne, hogy ennél tovább tervezik üzemeltetni az oldalt.

Most már engem is nagyon érdekel, hogy meg e fognak érkezni hozzád a cuccok. Ha megérkeznek mindenképp írj ide és ha nem akkor meg még inkább, nehogy esetleg majd más is megszívja.

Mindenképpen írok!!

Fejlemények?

Sziasztok!
Nem akartam nagyon beleélni magam a dologba, amig nem biztos, de leírom a sztorim:
1-1,5 hónapja láttam erről az oldalról pár videót. (tudni kell nagyon szkeptikus vagyok az ilyenekkel… a szerencsejátékokban meg balszerencsés) De mivel volt még némi tartalék az “el lehet szórni hülyeségre” büdzsében, így feltöltöttem 25 dollárt az oldalra (viszonylag macerás… regelsz az oldalra, aztán regelsz egy másik oldalra is, hogy vehess feltöltőkártyát… WTF) Majd pörgettem párat, és meglepetésemre a kb 3. egy 360 dolláros cucc volt. Pörgettem még párat random csomagokból, és dobott még egy nagyobb értékűt. (150 dollár körül) Ekkor körbenéztem az oldalon mi az ami nekem kellhet (mivel a megnyert cuccokat saját árukon el lehet adni, és más termékeket saját árukon kikérni) Gyorsan bezsákoltam egy Hyper X Cloud Alpha fejest, meg (hogy majd visszajöjjön a befektetés ára) 2 db Xbox Live Gold Előfizetést. (gondoltam azt gyorsan olcsón elpasszolom majd, és nullán vagyok… vagyik egy fejhallgató pluszban) A többit meg elpörgetem. Így is lett, a maradék összegre kb semmit nem dobott. A fejesre 10 virtuális dollár shipping jött, az előfizetésekre 5-5 dollár. (hogy miért van 5 dollár shipping egy digitális kódra nem tőlem kérdezd)
Majd jött a várakozás. Igyekeztem nem beleélni magam, nem voltam meggyőzve hogy ez működni is fog. Főleg hogy 3 hétik nem változott a kikért termék állapota. Majd egyszercsak shipped, kaptam nyomkövetési számot is, és rá kb 3 napra jött a futár a termékkel. Nem írják le sehol (így paráztam a vám miatt, hogy ezt hogy magyarázom ki a bevalláson :smiley: ) de Németországból indították a csomagot. Ma kaptam kézhez. Frankó minden vele. (az hogy a 2db Gold előfizetésem miért nem ért még ide, rejtély. :confused: ) Mindenesetre én korrektül megkaptam amit kértem, ha sokáig is tartott…

Ajj… nem lehet szerkeszteni? A félregépeléseket nézzétek el pls. Nem vagyok retard, csak másfelé is figyeltem. :frowning:

Ma küldtek e-mailt, hogy az oldalon meg van a csomagszámom. Ezek szerint vagy ma vagy holnap postázzák/postázták. Ha megjön mindenképp írok.

Na megjött? :slight_smile:

Még sajnos nem, a nyomkövetés alapján holnap/holnapután jön meg!

Sziasztok! Ma megérkezett a csomagom!

És az van benne aminek kell, vagy habtégla? :slight_smile:

Használd egészséggel.

Szerencsére nem tégla volt benne, de remegtem míg ki nem bontottam!

Gratulálok a nyereményedhez !