Driver power hiba

Sziasztok tudnátok egy picit segíteni azt szeretném kérdezni hogy van egy 2 éves Asus gamer laptopom mindig driver power hibát ír ki utána kerestem és nem tudtam megoldani mostmár a laptopom beindul kiírja h felkészülés az automatikus javításra majd egyből leáll és ezt csinálj újra és újra nem tudom mitől esetleg tudnátok valamit segíteni ?

Mikor volt újratelepítve utoljára? Lehet nem ártana az egész windowst legyalulni és újratenni a legfrissebbel. 2 év alatt rengeteg mindenhez jött egy csomó frissítés, előfordul hogy valami összeakad.

Egyébként itt van pár egyéb megoldási javaslat, bár szerintem a reinstall a legegyszerűbb továbbra is.

Win 8.1 pro van rajta és kb márciusban volt újra telepítve de már besetudok jelentkezni mert mint ahogy írtam elindul kiírja a Windows alatt hogy a javítás megkezdődött de ebben a pillanatban ki is
Kapcsol magától majd ugyan így beindul

Akkor is csinálja ha akksiról, és ha tápról megy?

Egyébként egy másik gépen csinálsz egy win 10 telepítő pendriveot, és egyből biosba mész mikor elindítod a gépet így ezt az egészet ki tudod kerülni.

Egy win 10 kulcs kb 3000ft:

Most nincs benne az Aksi de majd hétvégén megpróbálom aksival mert fenthagytam Pesten :joy:

Szerintem is érdemes újrarakni, ebből az állapotból más nem nagyon hozza vissza. Meteoric leírta, mit csinálj vele.