Dying light oculus rift support

Sziasztok!

Nem tudom kit mennyire érdekel a dolog, de találtam megoldást a dying lightra hogy rifttel játszható legyen mindenféle 3rd party program nélkül.
Imádom a játékot, mindig is ki szerettem volna próbálni rifttel és elég zsír :smiley:
Tehát a teendők:

• Keressétek meg a következő könyvtárat:
    C:\Felhasználók\ “nevetek” \Dokumentmok\Dyinglight\out\settings
  • Ebben a mappában 2 file található: audio és video.scr
  • a video.scr filet nyissátok meg jegyzettömbbel, majd a legvégére illesszétek be a következő sort: OculusEnabled()
    (a zárójelbe nem kell semmi!!)
  • Ha nem tudjátok társítani jegyzettömbhöz, (ahogy én sem) win 10 esetén a start menü mellett a nagyítóra kattintva elkezditek gépelni, hogy jegyzettömb, arra rákattintva megnyílik. A video.scr file-t húzzátok bele a jegyzettömbbe és kész. Aljára új sorba beillesztitek a fent említett sort, mentitek és kiléphettek.

FONTOS tudnivalók!!:
Ha ismét monitoron szeretnétek játszani, ugyanez a teendő, annyi különbséggel, hogy a sor aljáról eltűnt a beillesztett részlet, ezesetben ezt kell törölni:

• Másik dolog, nálam vissza kellett venni a grafikát, mert 3d-ben hibásak voltak az árnyékok és textúrahibák is jelentkeztek. A textúrák illesztései között fehér csíkok jelentek meg. Visszavettem a grafikai beállításokat utána eltűntek a problémák.
    Remélem vannak akiknek jól jött ez a kis infó :slight_smile: