EA Desktop nem települ

Sziasztok!

Szeretném feltelepíteni az EA Desktop appot hogy játszhassak az EA játékokkal az Ultimate Game Passemen keresztül, de egyszerűen nem települ. Próbáltam futtatni rendszergazdaként, létre hoztam egy Electronic Arts mappát a Program Files mappában, és onnan is próbáltam de semmi.
Tud valaki esetleg megoldást erre?

Köszönöm a szakértést előre is.

Igen.

és sikerült megoldanod?

Viccet félretéve volt közben egy OS újratelepítés és azóta működik… :smiley:
Szóval lehet elavult Windows build volt a baja, bár ha jól emlékszem direkt csináltam emiatt egy frissítést még a gyalulás előtt.

3 Likes

Le van töltve a sima origin app? Ha igen akkor próbáld letörölni és úgy letölteni. Azért is mert hisztizni fog ha együtt akarnád futtatni a kettőr.

Azért van valamiféle fail-safe, bármilyen meglepő az EA-től.

Ja, ezt tudom😃 annyi a csavar benne hogy az origin megnyílik a háttérben valami minimal formában, és ezt is ki kell lőni feladatkezelőben hogy ténylegesen bezárja

A tálcás futásra gondolsz?

Nem tudom hogy hívják😅, de tálcán jobb click-> bezárás-> kész-> lenne, de a feladatkezelő szerint még “fut”

Olyanom nincs, ettől viszont hátast dobok baszki:

Persze ha letiltom, akkor meg sír a szerencsétlenje.
kép

Próbáltam Originnel feltelepítve és anélkül is.

Akinek szüksége van a telepítőre:
https://drive.google.com/drive/folders/1wn0v6ypo6wYVd6C962Z287_ZCASh-FfY?usp=sharing
Valami random oldalra töltötte fel valaki, nekem ezzel sikerült :slight_smile:

1 Like

Ez elindult, de megállt.

Rendszergazdában fut a telepítő?
Szolgáltatásoknál regisztrálva van már az EA háttérfolyamata?

Nincs olyan opció, hogy “futtatás rendszergazdaként” úgyhogy csak a simán tudom futtatni. A második kérdésre nem tudok válaszolni, nem tudom hogy kell ezt megtenni.

Szolgáltatások➡"EABackgroundService", majd duplán kattints rá és a megjelenő ablakról küldj egy képet.

1 Like

Nem található ilyet a szolgáltatások közt, gondolom azért mert nincs még telepítve semmilyen EA.

Rendszergazdai fiókkal vagy belépve?

Igen

Akkor marad a Windows újratelepítése…