EA Desktop nem települ

Nagyon köszi, nekem megoldottad a problémát!

2 Likes

Szia, a feltelepítését nekem is megoldotta a link, de utána sem indul el… hogy tudtad megoldani ?

Nekem is csak telepíteni sikerült, és ott elakadtam, de mivel 3 órája zsibbadtam ez miatt a gép előtt, feladtam sajnos. Azóta sem tudom mit kéne tenni, nem találok róla semmit. Friss win van a gépen, teljesen új setup, nem tudom mit lehetne még csinálni. Ha találok valamit megírom ide. A végső, hogy vagy az xbox vagy a EA supportnak kéne írni, hátha ők mondanak valami okosat.

Nekem is 1 hete lett újra rakva az egész gép szóval kétlem hogy ez lenne a probléma, de egyszerűen nem jövök rá… 2napja ülök elötte is mindent próbáltam , feladatkezelőbe egy pillanatra feltűnik de aztán el is megy.

Igen nekem is ugyan ez. Nincs ötletem

A sajnálatos az egészben hogy máshogy nem lehet kihasználni az EA-t gamepasson keresztül szóval így felesleges az egész

Igen valahol engem is ezért bosszant, mert fizetek valamit, amit csak részben tudok használni, és azt sem tudom miért. Ha megtudsz calamit szólj kérlek. Köszi

Persze mindenképp szólok, ha esetleg rájönnék.

Nem lenne workaround megoldás ha cloud play-jel játszanátok? Szerintem ahhoz nem kell ea play, és ha jó a net szerintem teljesen élvezhető.

PC-n is van cloud game ?

Szia, ma egyszer csak elindult nekem. Nézz rá hátha. Ha továbbra sem, akkor azt vettem észre hogy win10-en működik. Win10 pro-n nem. (De most elindult win10 pro)

1 Like

Nekem is, sikerült! Gondoltam ma megint megpróbálom, simán xbox alkalmazásból telepítette a EA-t és működik. Azért kb 1 év után csak észrevették hogy valami gond van :blush: a lényeg hogy mostmár működik! Köszi mindenkinek aki megpróbált segíteni.

Láttam, hogy nektek sikerült a telepítés, ezért gondoltam megpróbálom én is és sikerült… csodás, hogy ennyi idő után megtudták oldani…