EA server probléma

Sziasztok! Ismerős valakinek a következő probléma?

#fifa #fifa20 #xbox #xboxone

Így nem, mert nem nyílik meg a kép.

1 Like

@meteoric87 Frissítettem, vajon most látható a kép?

Igen.

Csak a szokásos, döglődő szerverek. Szerintem mindenki látott már ilyet, nem is egyszer aki Fifázik :smiley:

De egy ilyen hetekig tart?

Nem, általában pár perc-pár óra.

Melyik internetszolgáltatónál vagy? EA supportnak jelezted a gondot?

DIGI netem van, 500 mb-os.
Az EA support mennyire tud segíteni? Mert gondoltam megoldom nélkülök.

Akkor lehet a szokásos körökkel kezdeni. Router restart, gép restart, IP beállítások ellenőrzése stb.

Van Xbox Live előfizetésed?

Nincs Xbox Live előfizetésem

Mióta kapod a hibát?

Egyből a főmenüben jön vagy rá is kattintittál valamire?

Routeren minden be van állítva, más játéknál nincs gond?

Más játékom nem nagyon van, csak a Fifa szériát szoktam játszani.
Hát amikor elindítom a játékot akkor jelenik meg. És van pár funkció ami csak úgy elérhető ha rávagyok csatlakozva az EA serverre, pl. keret frissítések.

Később még megnézem ha a Fifa 18-nál is ezt csinálja, azt elfelejtettem megnézni :slight_smile:

Xboxon is van gondolom network connection check vagy hasonló, az végigmegy?

Routert újraindítottad?

A Network Connection Check-et megcsináltam, az XBox szerint minden ok.

Google ezúttal is csodát tett:

Hát a gond, hogy nekem ez már a múlt héten is így volt, de lehet csak véletlen egybeesés, mindig akkor próbálom, amikor pont nem megy :)))

De köszi, hogy utána néztél te is :slight_smile:

Akkor továbbra is inkább a routerre/szolgáltatóra gyanakodnék mint hibaforrás, csak most épp nincs sok értelme próbálkozni mert egyébként is döglött.

1 Like

A Routerem a szolgáltatótol van, elég korlátolt a hozzáférésem a beálításokhoz, nem is nagyon szeretnék állítgatni dolgokat. De ma este megpróbálom resetleni és direkt kábellel is.

Javítsatok ki , de úgy tudom , hogy az Xbox Live szükséges az összes online multiplayer tartalom eléréséhez, fentebb pedig írtad, hogy nem vagy előfizetve.