Egér, billentyűzet probléma xboxon

Szevasztok srácok. Lenne egy olyan kérdésem hogy valaki találkozott már xboxon legfőképp fortniteba egér, billentyűzet delayel? Ha lenne valami megoldás légyszi írjátok. Köszi :smiley::smiley::smile:

Mindig van valami delay :wink:
Igazán leírhatnád hogy mire gondolsz pontosan. Az Xbox egér és billentyűzet támogatása nagyon új dolog. Az is számít hogy milyen kijelzőt használsz és hogy milyen játékban van ez

Fortniteban. Egerem egy hama Urage márkájú. Max 3600 dpire képes. De már lehúztam mindent minimálisra, így sem változott sok minden

Tv-n játszok, egy 60Hzes fullhd felbontású Philipsen

Itt lesz a kutya elásva. A TV-knek jelentős késésük van, alapvetően nem játékra vannak tervezve. Szóval szerintem nem a billentyű vagy az egér késik, hanem a TV-n jelenik meg későn az adott leütés/mozgás.

Ahaa értem. Csak az a fura hogy a billentyűzet szinte tökéletesen működik, de az egér nem. Sebaj. Köszönöm a segítséget.

próbáld ki egy monitorra rácsatlakozatva az xboxot és ha úgy működik rendesen akkor a tv a ludas

Nincs monitorom, a tv lesz az, mert az egér laptopon tökéletesen működik.

ha esetleg akitől kölcsön tudsz egyet kérni vagy át tudod vinni az x-boxodat valamelyik haverodhoz akkor érdemes kipróbálni.
amit a szüleim vettem hyperszuper okos philips tv-t azon is akkora input lagg van hogy játszhatatlan rajta a ps4.
ami viszont ilyen kis tesco-s tv\monitor ami a szobámba van azon tökéletesen működik

Ha van rajta PC bemenet, dugd arra, ha nincs de van Játék mód a megjelenítési sémák közt, akkor kapcsold arra, ha egyik se járható út, kézileg kapcsold ki a dinamikus képjavító opciókat.Nekem xbox 360 és az első LG smart tv-m veszekedett az ilyen dinamikus képmódosításoktól régebben.

Köszi, valamivel jobb lett. Még az egeremen megpróbálok a holnapi nap folyamán valamit állítani.