Egér választás 20 ezer Ft-ig

Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy új egeret, a keret nagyon max 20 ezer Ft.

Ezeket néztem:
Logitech G403 https://www.logitechg.com/hu-hu/products/gaming-mice/g403-prodigy-wired-gaming-mouse.html
Steelseries Rival 310 https://steelseries.com/gaming-mice/rival-310?gclid=CjwKCAjw5dnmBRACEiwAmMYGOTuYUT8ck5SSMEe-hz3q9vPgWSA3bPhucK3DUzLNiKMj9YanNfvFkBoC8tAQAvD_BwE
Razer DeathAdder Elite https://www.razer.com/gaming-mice/razer-deathadder-elite

Viszonylag nagy kezem van, az egereket pedig nagyrész Claw fogással fogom.

Valakinek bármelyikkel van bármi tapasztalata, esetleg másikat ajánlana?

Válaszokat előre is köszönöm!

Lassan 2 éve használom napi rendszerességgel,én csak ajánlani tudom:

Egyetlen negatívum hogy ha izzadós vagy akkor bizony a tenyered nyoma egy picit látszani fog egy idő után,de simán letörölhető. :smiley:

Köszi, még várom azért a válaszokat, de nem tűnik rossznak (csak nem RGB-s :frowning:)

Tizen párezerért kapható A4Tech Bloody Terminator TL80 egér. Avago A9800 lézeres szenzor, 0,2 miliszekundum a kattintások válaszideje. 8200 DPi max felbontás, ami természetesen állítható.

A szoftver aktiválása után (Bloody 6) (ami 10 euró) egy rakás macro opció oldódik fel, és kapsz egy rakás előre megírt macro -t kompetitív játékokhoz (pl.: CS:GO, PUBG) (Hogy ez mennyire fair vagy unfair vagy legális, abba nem akarok belemenni) Az egérnek van belső memóriája is, így ott rögzíti az elmentett beállításokat. És a legtöbb helyen 5 év garancia van rá.

nem

az a4tech nem világít olyan szépen mint a razer. viccet félre téve jó az a4tech, sokan ha meg meritek venni a hama urage cuccokat akkor ettől se kell félni :upside_down_face:

Nekem volt régebben egy A4Tech X7 -es egerem, 4 évet élt, pedig akkortájt még nyomtam a CS:Go -t is random oroszokkal, szóval kapott bőven fizikai behatást is. :smiley: De végül a szenzora adta meg magát, annyi lett a baja, hogy néha megzavarodott és össze-vissza ugrált.

@shooter1234hun
enyém az első 7 évet bírt és azért adta meg magát mert megtört a vezeték (x750f)
aztán vettem egy x750bf-et csak azt nem szeretem a vastag vezeték miatt meg hát konzolozok jó pár éve így elég a sima vezeték nélküli irodai egér is.

Köszi a válaszokat, nem szeretnék A4Tech terméket venni, elhiszem, hogy nektek be vállt, én nem kérek belőle :slight_smile:

Szerintem az SS Rival 310et válaszd! Múlt hónapban vettem 110est, és azóta imádom. Már az is nagyon minőségi. A driver nagyon egyszerű, áttekinthető.

@adam04 olvastam, hogy rossz az összeszerelésük… pl.: lötyög a görgő, rosszul van összerakva.
Ez igaz vagy csak riogatás?:smiley:

Puding próbája az evés, ha nem tetszik 14 napon belül ( online rendelés esetén ) indoklás nélkül visszaveszik.

Nem tudom :"D Az én ss-em tökèletesen működik, semmi nem lötyög, teljesen prémium. Lehet hogy csak nekem volt makkom, nem tudom. Lehetséges hogy vannak hibás termékek, előfordul. De a SteelSeries elég ismert márka, és elég jó is. A razerről is hallottam ilyet, megesik ;D Szerintem nem lesz ilyen problémád. De ha van rá módod, meg alkalmod szerintem menj be személyesen az üzletbe, és szerintem biztos megnézheted.

Vasárnap megyek megvenni, valszeg SS Rival lesz vagy G403.

Lezárva ekkor: #17