Egy nap szerepcsere

Ha egy napra szerepet cserélhetnétek valakivel ki lenne az és mit csinálnátok máshogy?

A világ egyik leggazdagabb embere és pénzt adnék magamnak! :slight_smile:

12 Likes

Ha fikciós személy lehetnék akkor Marty McFly :smiley: ugyan…időutazás? :smiley: bármilyen mennyiségben :smiley: vagy Flash…szupergyorsaság? :smiley: köszi, vettem :smiley: ha valós személyt kellene választanom, akkor viszont szerintem nem cserélnék senkivel :slight_smile:

3 Likes

Itt felvetődik először néhány kérdés bennem.
Emlékeznék a nap letelte után a szerepcserére?
Akivel cseréltem az a személy emlékezne rá?
Amit azalatt a nap alatt csinálok semmisé válna-e a nap lejárta után vagy megmaradna?
Ha meghal az akivel szerepet cseréltem akkor én halok meg és fordítva?

Nekem főként ezektől függ a válaszom :smiley:

2 Likes

Mindenképp megmaradnának az emlékek de nincs halál :ok_hand:t2::sunglasses:

Érdekes gondolat​:thinking::joy:

Nos a halált kilőve így nem lennék egyik “kedves” politikusunk sem. Egyébként szóba jöhetne a dolog meg egy véletlen halálos baleset… :slight_smile: Így viszont Putyin és valószínűleg kitörne a 3. világháború :slight_smile:

1 Like

Tuti h egy pasi lennék és kipróbálnám a szexet, de ezenkívül azt amit @lengyelb egy tuti szerződéssel, h ne tudja visszavenni a pénzt!

3 Likes

+1, csak fordított szituban, szerintem ez lenne a legérdekesebb “tanulmány” :slight_smile:

1 Like

Szultán lennék - (hárem is on) Változtatás? Mivel csak 24h -áll rendelkezésre ezért az alvást és a kajálást kihagynám. :]

Én egy napra sem cserélnék senkivel. Elég jól érzem magam a saját bőrőmben és nem érdekel, hogy milyen lehet más szerepében lenni. :smiley:

Szívesen kipróbálnám Jani vagy Pisti szerepét, feltéve ha az ő beszédkészségük megmaradna. Kíváncsi vagyok mit élhetnek át minden nap, de a világért sem tennék tönkre egy Happy Hourt vagy gaming streamet.

3 Likes

Amennyiben lehet kitalált személlyel is szerepet cserélni:
Arrow(zöld íjász)

• Daamn,tudok íjászkodni a saját testemben is,de hát a Green Arrow-hoz képest *^&#$ vagyok eperkrémmel :smile:
    Flash
  • Szupergyorsaság,kell ezt még magyarázni? :stuck_out_tongue:
    Harry Potter
  • gyerekkori álmom válna valóra :blush:
    John/Negyedik
  • A Lorieni krónikákból (könyvsorozat,fantasykedvelőknek ajánlom) egy arc aki tud telekinézissel,tűzzel,láthatatlansággal ügyeskedni :smirk:
    Amennyiben valós személlyel kellene cserélni
  • Saját érdekeim miatt nem cserélnék testet senkivel. DE. Azért cserélnék testet egy gazdag,befolyásos emberrel (pl. USA pres.) ,hogy felhívjam a figyelmet a környezetvédelem fontosságára,és tegyek is a Föld egészségéért. Mivel nem hiszem,hogy ez lehetséges lenne 24h alatt,magamnak adományoznék felbonthatatlan szerződéssel (már ha van olyan) elegendő pénzt,hogy megtegyem u.ezt. :slight_smile: De ez csak egy álom. :smiley:
1 Like